З нічного клубу у Тернополі двох хлопців вивели в кайданках, одного в комі забрали у лікарню (оновлене)

З нічного клубу у Тернополі двох хлопців вивели в кайданках, одного в комі забрали у лікарню (оновлене)

Про бійку поблизу нічного клубу "Allure", що на Злуки, о 3 год. 35 хв. патрульним повідомив громадянин 1998 р.н.  

Як вдалося з'ясувати у Патрульній поліції, двоє невідомих осіб (1993 і 1994 р.н.) нанесли тілесні ушкодження 20-річному хлопцеві. Його забрали в ІІ міську лікарню з діагнозом "кома невідомої етіології". Поки причину коми з'ясовують лікарі, правоохоронці розбираються із двома учасниками бійки. Зі слів охорони, один із них в приміщенні нічного клубу викинув сумку, в якій був предмет, схожий на зброю.

За свідченнями очевидців, четверо хлопців надворі стояли з дівчатами. Підійшли ще двоє, які почали залицятися до дівчат. Це викликало обурення 4-х кавалерів і переросло в бійку. Один з тих, що підійшли, витягнув предмет, схожий на зброю, але пересмикнути затвор не вдалося, тому вдарив одного з них рукояткою в чоло, інший додав кулаком. Постраждалий, який того дня святкував 20-річчя, впав головою до грунту, у нього зразу ж відключилося дихання і серцебиття. 

Люди намагалися надати допомогу, робили непрямий масаж серця. Нападники намагалися втекти, їх затримала охорона закладу і передала в руки поліцейських.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (9)
  • Роман Добряк
    Той Хлопець з черепно мозговою несумісною З життям,такшо двох дибілів закриють надовго
  • sabit suleimanov
    1. Бійка була за межами територіі закладу

    2. Ті двоє не відвідувачі клубу. Їх не пустили.

    3. Нападників затримала охорона клубу, забрали сумку і тримали до приїзду поліціі.



    Перед тим як писати статтю, перевіряйте інформацію, яку подаєте людям.
  • Marcus Aurelius
    За умисну середню тяжкість - в'язниця, починаючи від 2 місяців і до 3 років.
    Vadim Yasinskiy reply Marcus Aurelius
    Кома це вже не середня важкість, там строки значно більші, напевне.
    Marcus Aurelius reply Vadim Yasinskiy
    Звичайно. Я додав до попереднього коментаря. Тут ми маємо статтю 121 ККУ ч.2. Умисне тяжке тілесне ушкодження ско єне групою осіб: ув'язнення від семи до десяти років. Але знову ж таки, хотілось би вірити що хтось буде в даному випадку сидіти...
    Marcus Aurelius reply Marcus Aurelius
    Також, (і дуже важливо), на посадці функція системи правосуддя не закінчується. Потрібно оголошувати через ЗМІ чітко "зробив те - сів настільки.". Щоб обламати сміливість іншим.
  • Marcus Aurelius
    Таке буде відбуватись доти, доки за нанесення ушкоджень навіть легкої тяжкості не почнуть реально судити на значні суми грошового відшкодування, щоб люди боялись пощочину дати комусь. Як у US, baby.
    Наталя Дзюбата reply Marcus Aurelius
    Ніяких дівчат там не було, хлопці чекали на таксі, коли підійшло два п'яних амбали і почали простягати руки. Пишіть правду.
    Андрей Даньчук reply Наталя Дзюбата
    Так а де достовірна інфа? Всюди пишеться одне і те ж
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:10 Субсидія для людей з інвалідністю: хто має право та як отримати 09:37 Хресна хода УПЦ вирушила з Хмельниччини до Почаївської лаври play_circle_filled 09:00 З 2022 року вважали безвісти зниклим: на Тернопільщині офіційно визнали загиблим Героя Петра Озогу 08:00 У Заліщиках 17 людей підхопили кишкову інфекцію: збудником стала вода Від читача 13:07 Дропи: як не стати "грошовим мулом" для шахраїв 22:00 «Знаки ідентичності»: у Тернополі презентували колекцію рушників, створену українцями з 22 країн photo_camera 21:00 Як у Чорткові відзначатимуть День Незалежності: програма заходів 20:00 Один зуб теж має значення: як у Da Vinci відновлюють усмішку за допомогою імплантів (Партнерський проєкт) 19:15 На Дамбі встановили комплекс, що автоматично фіксуватиме порушення ПДР 18:01 Профільна школа та нова система оцінювання: що зміниться для школярів з нового навчального року 17:21 Монастириській громаді повернули 2 гектари землі, яку привласнили за підробленими рішеннями 16:45 Дощі та грози прогнозують синоптики на Тернопільщині 21-23 серпня 16:10 Інклюзивний дитячий майданчик облаштовують біля дитячої поліклініки в Тернополі 15:30 Зупинилося серце: на Кременеччині медики повернули до життя пацієнтку 14:50 У Тернополі демонтують 53 водомати й поштомати: у чому причина 14:12 На березі Серету виявили тіло жінки з Чорткова, яку розшукували рідні 13:45 Англійська у дитсадках стане обов'язковою з вересня 13:15 У Тернополі мобілізували чоловіка у день, коли йому оформлювали бронювання через Дію: що вирішив суд 12:32 24 серпня українці у всьому світі створюватимуть «Ланцюги Єдності» 11:54 У Тернополі майорітиме синьо-чорний прапор «Між небом і землею» у пам'ять про зниклих безвісти
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up