Водія, який на пішохідному переході збив двох людей, посадили на 4 роки

Водія, який на пішохідному переході збив двох людей, посадили на 4 роки

Нетверезий водій на автомобілі "Рено Трафік" збив чоловіка і жінку поблизу зупинки громадського транспорту «Арс-кераміка» 29 грудня 2016 року. Жінка загинула.

У суді довели, що водій рухаючись із швидкістю 80 км/год при наближенні до нерегульованого пішохідного переходу не зупинився, щоб дати дорогу пішоходам, а скоїв наїзд на людей, які завершували перехід проїзної частини дороги по нерегульованому пішохідному переході.

 У результаті жінка, що саме переходила дорогу, отримала смертельні травми, а чоловік - тяжкі тілесні ушкодження. Водій на момент аварії перебував у стані тяжкого алкогольного отруєння.

Тернопільський міськрайонний суд, погодившись із позицією прокурора визнав винним обвинуваченого за ч.2 ст.286 КК України (Порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинили смерть потерпілої та заподіяли тяжкі тілесні ушкодження потерпілому) та призначив йому покарання у виді 4 роки позбавлення волі і 3 роки позбавлення права керування транспортним засобом, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
08:00 Освіжаючі парасольки запрацювали у Тернополі: адреси 22:00 Спека до +35 та без дощів: прогноз погоди на Тернопільщині на найближчі дні 21:00 За два місяці поліція виявила десятки порушень серед водіїв електросамокатів 20:00 «Молодь має жити, а ми повоюємо»: історія мінометника Сергія Лесика, який повернувся «На щиті» photo_camera Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 19:00 Прокуратура через суд вимагає стягнути із забудовника у Петрикові понад 3,6 мільйона 18:00 Домашні смаколики та авторські прикраси: у Збаражі збирають кошти на старлінки і генератори для військових photo_camera 17:30 Встановлять меморіальну таблицю полеглому захиснику Роману Чудику 16:45 У парку «Здоров’я» облаштовують основу під покриття на новому інклюзивному майданчику photo_camera 15:52 На Циганці потонула 15-річна дівчина: що відомо play_circle_filled 15:15 Звільнений з полону військовий з Тернополя отримає 50 тисяч гривень 14:40 У Бережанській громаді зупинили автопоїзд із деревиною з підробленими документами 14:21 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 24 червня) 14:10 В аваріях на Тернопільщині травмувалися троє людей 13:45 Нову підозру отримав вже колишній головний архітектор Тернополя (оновлене) 13:20 39 полеглих захисників з Тернопільщини стали почесними громадянами області посмертно 12:50 ТОП-7 питань про шкільну реформу: екстернат, 12 років навчання і чи всіх візьмуть до обраних ліцеїв 12:45 Хотів купити талони на пальне, але втратив гроші: мешканець Тернопільщини став жертвою шахраїв 12:11 У Тернополі чоловік попросив телефон «подзвонити» й утік із ним 11:31 Петро Васько — новий депутат Тернопільської обласної ради
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up