Як на Тернопільщині знешкоджували "смотрящого": подробиці спецоперації (ФОТО. ВІДЕО)

Як на Тернопільщині знешкоджували "смотрящого": подробиці спецоперації (ФОТО. ВІДЕО)

Засудженому за вбивство «авторитету» повідомили про підозру – він поширював злочинний вплив та збував наркотики в Чортківській установі відбування покарань.

Чергову спецоперацію із знешкодження "смотрящого", який суттєво впливав на криміногенну ситуацію в області, провели працівники управління стратегічних розслідувань Тернопільщини спільно із слідчими. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

29-річний уродженець Криму відбуває покарання за вчинене на замовлення умисне вбивство. У Чортківській установі відбування покарань, що на Тернопільщині, чоловік поширював так звані «злодійські традиції», закликав інших ув’язнених порушувати встановлені правила поведінки та позиціонував себе одним із так званих «смотрящих» за окремими дільницями виправної установи. 

Одним із ключових «напрямків», за які відповідав «авторитет», був збір коштів з так званої «гри», де призовим фондом були заборонені в установі предмети та наркотики. Зловмисник організував та контролював канал постачання наркотичних засобів до Чортківської установи відбування покарань. Крім того, саме він розподіляв «товар» серед інших засуджених та обирав, кому варто збувати заборонені речовини.


Відомо також, що для легалізації отриманих від злочинної діяльності коштів «авторитет» використовував банківську картку раніше судимої мешканки Тернопільщини. Серед його спільників був і засуджений за умисні тяжкі тілесні ушкодження 27-річний так званий «смотрящий» за виправною установою.

 21 квітня оперативники управління стратегічних розслідувань у Тернопільській області, слідчі обласного управління поліції за процесуального керівництва Тернопільської обласної та Чортківської окружної прокуратур провели обшуки на території Чортківської установи відбування покарань. Виявили та вилучили значну кількість наркотичних речовин у твердих, кристалічних, порошкоподібних та інших формах, мобільні телефони, банківські картки, чорнові записи про «злодійські традиції» та розподіл так званого «общаку». 

29-річному «авторитету» повідомили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 2 ст. 255-1(встановлення та поширення злочинного впливу в установі відбування покарань) та ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

Вирішується питання про переведення підозрюваного в ізолятор тимчасового тримання іншої області, а також встановлюються особи всіх спільників.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Читач24
    Які гарні умови  ну а інше мови нема.............
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:02 Екзотична краса у Кременці: в ботанічному саду показали як цвітуть кактуси photo_camera 20:00 Рожеві троянди та літні квіти: який вигляд мають клумби у парку «Сопільче» photo_camera 19:30 Пів тисячі авто на фронт: історія СТО, власник якого сам пішов воювати 19:10 Не лякають ні дощ, ні грім: тернополяни третій день поспіль виходять під ОВА на підтримку Федорова Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 18:07 Смачні та бюджетні рецепти консервації від відомого священника Олексія Філюка 17:04 Перевірка здоров'я для 40+: Тернопільщина — серед лідерів в безоплатних медоглядах play_circle_filled 16:01 В Україні запрацювали нові правила отримання банківських карток: що змінилося 15:02 На Чортківщині вночі горіла будівля 14:03 На території Тернопільщини ввели тепловий режим: є обмеження для транспорту 13:01 Дзвінок від «служби безпеки банку» коштував двом жителькам Тернопільщини 129 тисяч гривень 12:06 За «вирішення питання» з ТЦК взяв понад чверть мільйона — суд стягнув майже стільки ж 11:00 Софія та Артем знову в ТОПі: Мін'юст назвав найпопулярніші імена новонароджених 10:04 До програми «Доступні ліки» додали ще 260 препаратів 09:30 Третій день в Тернополі триває акція на підтримку Федорова play_circle_filled photo_camera 09:00 Обірвалось життя підполковника ЗСУ, колишнього начальника Чортківського ТЦК Сергія Ємельянова
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up