Як покарали 27-річного чоловіка, який напідпитку побив правоохоронців?

Як покарали 27-річного чоловіка, який напідпитку побив правоохоронців?
  • Двоє поліцейських, перебуваючи в добовому наряді у селі Сапогів, зупинили автівку. Під час винесення постанови про адмінправопорушення, до поліцейської машини почали сходитися місцеві жителі. Один з них, перебуваючи у нетверезому стані, накинувся з кулаками на правоохоронців.
  • Суд врахував думку прокурора та потерпілих, які заявили, що претензій до обвинуваченого не мають, вважають, що покарання такому необхідно призначити без ізоляції від суспільства. 

27-річного жителя Борщівського району судили за умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень. Нетверезий чоловік накинувся з кулаками на поліцейських.

Нагадаємо, двоє поліцейських, перебуваючи в добовому наряді під час виконання службових обов’язків, у селі Сапогів Борщівського району зупинили автівку, водій якої у нічний час їхав без увімкненої фари. З’ясувалося, транспортний засіб був технічно несправним, до того ж кермувальник не мав при собі водійського посвідчення. Під час винесення постанови про адміністративне правопорушення, до поліцейської машини почали сходитися місцеві жителі. Один з них, перебуваючи у нетверезому стані, накинувся з кулаками на правоохоронців, завдавши їм тілесних ушкоджень.

27-річному чоловіку інкримінували умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків.

В одного синець на голові, іншому розбив губу

  • Усвідомлюючи, що інспектори є працівниками правоохоронного органу і виконують свої службові обов`язки, діючи умисно, з метою заподіяння їм, як працівникам правоохоронного органу, тілесних ушкоджень, наніс одному з них один удар лівою рукою в область голови, спричинивши при цьому легке тілесне ушкодження у вигляді синця в скроневій ділянці голови справа, - йдеться у матеріалах справи. - Після чого наніс другому поліцейському один удар кулаком лівої руки в область обличчя спереду, спричинивши легке тілесне ушкодження у вигляді синця на слизовій нижньої губи.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю. Розповів, що повертався зі святкування у с. Бабинці, помітив на вулиці с. Сапогів автомобіль патрульної служби, біля якого стояв його знайомий. Тому, вирішив з`ясувати, що трапилось. На місці події довідався, що працівники поліції мають намір скласти відносно водія матеріали про притягнення його до адміністративної відповідальності. Щоб цьому запобігти, почав спілкуватись з працівниками поліції, маючи на меті допомогти водію, вмовити працівників поліції не складати відносно нього протокол. Проте, оскільки перед цим вживав спиртне, повів себе неадекватно, на зауваження працівників поліції відреагував агресивно, нанісши двом з них по одному удару в область голови. В своїх діях щиро розкаявся.

Потерпілі копи... претензій не мали

Суд врахував думку прокурора та потерпілих, які заявили, що претензій до обвинуваченого не мають, вважають, що покарання такому необхідно призначити без ізоляції від суспільства.

  • Визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 345 КК України, призначивши покарання у виді обмеження волі на строк 2 роки, - таким був вирок. - На підставі ст.75 КК України від відбування призначеного покарання звільнити з випробуванням з іспитовим строком на один рік.

Вирок може бути оскаржено протягом тридцяти днів з дня його проголошення до Тернопільського апеляційного суду через Борщівський районний суд.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (6)
  • Патріот
    І скільки то коштує?
  • наталя
    правильно зробив менти розібрали собі вже дуже сильно
  • Цьвєк
    "Потерпілі копи... претензій не мали".  То гнати їх в три шиї з поліції.Позор.
    Роман Бойчук reply Цьвєк
    понабирали....
  • Leokadia
    Таке можливо лише в нас
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:10 Двох інструкторів автошколи обвинувачують в отриманні хабаря за посвідчення водія спецтехніки 15:30 У Тернополі планують переобладнувати підземні пожежні гідранти на наземні 14:50 Ті, хто пишуть історію Перемоги: 50 окрема артилерійська бригада відзначає першу річницю від дня створення play_circle_filled photo_camera 14:10 Засуджений до 9 років тюрми Михайло Головко готується подавати касаційну скаргу Від читача 15:20 Останній шанс потрапити на лайв: квитки на великий сольний концерт NIKOW у Тернополі стрімко тануть 13:48 У Чорткові хочуть затвердити офіційний гімн міста: пропонують пісню студента-медика play_circle_filled 13:10 На польовій дорозі травмувався неповнолітній мотоцикліст з Чортківщини 12:30 У Тернополі відкрили «Дім Лазаря» — простір підтримки родин полеглих захисників photo_camera 11:57 Водій на Range Rover у Тернополі «назбирав» п'ять адмінпротоколів і дві кримінальні статті play_circle_filled 11:20 Арбітр з Теребовлі Ігор Садковський судитиме матчі Першої ліги чемпіонату України з футболу 10:38 У поліклініці на Острозького встановлять сучасний пасажирський ліфт 10:02 Через обірвані дроти на Збаразькій тимчасово не курсують тролейбуси 09:35 Зборівський райсуд має нового голову: що відомо про Олега Іваницького 09:00 Війна забрала життя Героїв Назарія Таїрова та Вадима Ящука play_circle_filled photo_camera 08:00 Суд повернув державі майже 3 гектари землі у «Дністровському каньйоні» 22:00 Як найчастіше називають дітей: ТОП найпопулярніших імен для хлопчиків та дівчаток 21:00 Тернопільський педуніверситет посів перше місце у всеукраїнському рейтингу 21:00 У Малашівцях та Іванківцях стелитимуть новий асфальт 20:31 Сирський уперше публічно висловився про нібито конфлікт із Федоровим 20:03 Мали почати допит обвинувачених: суд у справі про смерть однорічного Єремія у лікарні знову перенесли
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up