З автівки чортківчанина вкрали більше 35 тисяч гривень

З автівки чортківчанина вкрали більше 35 тисяч гривень

Зловмисники пробралися в салон машини, просканувавши сигналізацію.

25 000 гривень й 400 американських доларів викрала невідома особа з салону іномарки чортківчанина, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області. 

За словами потерпілого, він припаркував транспортний засіб на одній із центральних вулиць районного центру. Повернувшись до автомобіля жодних механічних пошкоджень не виявив. Натомість перевіривши вміст сумки, яку залишив під пасажирським сидінням, помітив відсутність чималої суми.

На місці поліції працювали працівники слідчо-оперативної групи, які встановили, що зловмисники пробралися до середини шляхом сканування сигналізації.

За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження відповідно до частини 1 статті 185 ККУ.

Працівники поліції вкотре наголошують мешканцям Тернопільщини, не забувати забирати всі цінні речі та готівку з салонів автомобілів. Адже ви можете навіть не зауважувати той факт, як за вами будуть спостерігати крадії й чекати слушної нагоди, аби незаконно привласнити ваше майно.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:00 У Чорткові під час пожежі в багатоповерхівці врятували літнього чоловіка 12:00 Аварія у Тернопільському районі: водій «AUDI A6» врізався у паркан 11:09 Інстафото на озері Комо та благодійні місії в Африці: куди депутати міськради їздили у відрядження photo_camera 09:40 Графік відключення світла в Тернополі та області на 28 лютого Від читача 17:50 З початку воєнного стану майже 2000 ветеранів отримали послуги Служби зайнятості Тернопільщини 09:00 Війна забрала життя 29-річного тернополянина Олександра Степаняна 21:00 Який вік найкращий для вагітності 20:00 Почали виплачувати Національний кешбек за покупки у грудні 19:01 Скільки коштує пообідати в їдальнях Тернополя? Ми промоніторили ціни photo_camera 18:00 Перші дні весни будуть теплими: прогноз погоди в Тернополі та області 17:02 «35 хвилин без права на помилку»: мама зі Збаража народила сина вдома, а пологи приймав чоловік 16:30 НІ авто, ні грошей: тернополянка віддала псевдопродавцю 70 тисяч гривень 16:00 Світло молитви в темряві війни: У Тернополі молились за спокій душ жертв війни photo_camera 15:22 У Чорткові до колонії намагалися передати психотропи, сховавши їх у гелі для душу 14:45 Заповідну землю з печерою «Кришталева» повернули державі через суд 14:10 За вбивство знайомого пенсіонера судитимуть 31-річного уродженця Запорізької області 13:30 Для тернопільських школярів скоротили весняні канікули
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up