З будинку жительки Тернопільщини вкрали 40 тисяч гривень

З будинку жительки Тернопільщини вкрали 40 тисяч гривень

Крадії потрапили до помешкання без труднощів, адже власниця будинку залишила ключ від вхідних дверей на підвіконні. 

22 вересня до Бережанського відділу поліції надійшло повідомлення від жительки одного із місцевих сіл. Потерпіла повідомила, що виявила відсутність грошей.

Працівники поліції, які виїжджали на місце події встановили, що в помешканні заявниці побували сторонні особи. Невідомі викрали з будинку готівку в розмірі 40 000 гривень, які краянка зберігала між одягом, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Крадії потрапили до помешкання без труднощів, адже власниця будинку залишила ключ від вхідних дверей на підвіконні. В той час як невідомі обшукували помешкання в пошуках легкої наживи, потерпіла поралася по господарству. Повернувшись господиня нічого не запідозрила, оскільки ключ знаходився на своєму місці. Згодом коли жінка ввійшла до середини помітила відсутність грошей. За допомогою звернулась до поліцейських.

За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження відповідно до частини 3 статті 185 ККУ – крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому. 

Правоохоронці наголошують жителям Тернопільщини, що абияк залишені ключі допомагають зловмисникам без проблем потрапити до вашого помешкання. Ключі на підвіконнях, у взутті – це не найкращих спосіб схованки.

У випадку, якщо ви все-таки потерпіли від рук невідомих, нічого не торкайтесь. Своїми діями ви можете знищити сліди злочину, тому одразу телефонуйте на лінію «102».

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:00 На війні загинув Герой з Лановеччини Микола Хом'як 08:00 Міністерство освіти ухвалило рішення продовжити канікули для усіх школярів до 1 лютого 22:00 Як не дати холодильнику «померти» під час тривалих відключень світла: важливі поради 21:55 Графік відключення світла в Тернополі та області на 16 січня (ОНОВЛЕНО) Від читача 20:37 Лінія 112 — канал допомоги у разі відсутності тепла, води чи світла 21:07 У Тернополі судитимуть херсонця, який воював на боці російської армії 20:30 Тепло, є інтернет та безперебійне живлення: де у Тернополі можна зарядити гаджети та попрацювати 19:00 Тротуари у сніговій каші, машини заносить: як у Тернополі справляються з зимою 18:10 Сопілкарі «Дударики» з Тернополя перемогли на Всеукраїнському конкурсі 17:20 Через суд намагаються зберегти Єврейський шпиталь на Острозького 16:47 В Україні можуть послабити комендантську годину 16:07 Чоловіків, яким 20 та 24 роки затримали за крадіжки грошей з водоматів у Тернополі 15:30 Як зігрітися в холодній квартирі без опалення та електрики 14:55 Згоріла техніка через перепади напруги: хто та як може отримати компенсацію 14:08 Військовослужбовця ТЦК, який на камеру бив людей, відправили на фронт — джерела «20 хвилин» 13:55 Скасування відстрочки для студентів віком 25+: Рада прийняла рішення 13:20 Хабар лісничому: на Чортківщині затримали чоловіка за спробу підкупу 12:38 Як почувається немовля, яке мати покинула у холодному під’їзді на «Сонячному» 12:02 На пішохідному в центрі Тернополя водій Jeep збив жінку 11:20 Тайвань передав генератор для Тернополя: може забезпечити електрикою школу, садок чи лікарню
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up