З квартири пенсіонерки винесли майже 200 тисяч гривень

З квартири пенсіонерки винесли майже 200 тисяч гривень

Шахраї представилися працівниками газової служби, які оглядають лічильники

75-річна тернополянка впустила невідомих до помешкання та втратила чималі гроші. 

Двоє незнайомок постукали у двері потерпілої 13 червня. Вони представилися працівниками газової служби та повідомили, що оглядають лічильники. Жінка впустила їх до помешкання. Допоки господиня показувала одній шахрайці лічильник та витяжку на кухні,  інша непрохана гостя встигла обнишпорити іншу кімнату та знайти заховані  в шафі у сумці гроші – 21 тисячу гривень, 5800 доларів та 150 євро, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Псевдоробітниці швидко попрощалися та покинули дім, а жінка лише через декілька годин помітила пропажу готівки. Зателефонувала в поліцію

Поліцейські вкотре застерігають краян не довіряти незнайомцям. Якщо до вас завітала підозріла особа, котра назвалась працівником будь-якої державної чи комунальної установи, в першу чергу попросіть її пред’явити посвідчення, також зателефонуйте на підприємство, аби з’ясувати усі обставини даного візиту. Перевірте ретельно почуту інформацію, не поспішайте впускати їх до помешкання, віддавати  гроші за будь-які послуги, розмінювати чи міняти купюри.

У випадку відмови від надання зазначених документів або при відсутності їх у невідомих, одразу повідомляйте про такі візити поліцейських.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Бомко
    Аби всi пенсiонери так жили !!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:15 1300 грн щомісячної стипендії отримуватимуть обдаровані учні художньої та музичних шкіл Тернополя 09:46 Внесли зміни до бюджету Тернопільської громади на цей рік 09:18 Аварія на Текстильній: рух транспорту частково ускладнений (оновлене) play_circle_filled 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Анатолія Марчака та Павла Гунька Від читача 10:13 Фейки в мережі: як не потрапити в пастку дезінформації 08:00 Між Кременцем та Почаєвом відремонтували міст та відкривають дорогу для всіх видів транспорту 22:00 У Кремнеці ремонтують стартову естакаду для санного спорту photo_camera 21:00 Вільний від «правильності»: колеги в пам'ять про загиблого журналіста Героя Віталія Дереха photo_camera 20:00 У Тернополі стартував купальний сезон: журналісти перевірили міські пляжі photo_camera 19:03 Знайшли застреленим у ТЦК Тернополя: що відповіли на запити журналістів 18:00 В аварії неподалік Тернополя постраждали четверо людей. Серед них — дитина 17:20 На Львівській частково перекрили рух транспорту 16:50 На фасаді будівлі поліції в Тернополі завершили 15-метровий мурал 16:15 У Тернополі теплоходи знову курсуватимуть до Дальнього пляжу 15:45 11,4 мільйони з бюджету передали закладам освіти Тернополя: як розприділили 15:15 Із будинку в Підволочиську зникли коштовності та гроші: затримали підозрюваного в крадіжці 14:35 На Тернопільщині оголосили штормове попередження: через дощі та грози може піднятись рівень води 14:02 Затримали трьох начальників районних ТЦК з Тернопільщини за підозрою у завищенні показників мобілізації 13:20 Землі заказника Серетський після тривалих судів повернули у власність держави 12:37 На Бандери 15-річна дівчина потрапила під колеса авто
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up