За ніч злодії "обчистили" ВАЗи на Дружбі та Сонячному

За ніч злодії "обчистили" ВАЗи на Дружбі та Сонячному

Чотири автомобілі ВАЗ обікрали в ніч з 12 на 13 вересня на різних вулицях Тернополя. Вкрали документи, акумулятори та навіть балончик із поліроллю.

Потрапляли в автомобіль злодії, підбираючи ключі та ламаючи замки. Злом водії виявили вранці, 13 вересня.

Зокрема, по вул. Тарнавського, 16 в  період часу з 23:30 год  по 07:00 год. злодій підібрав ключ до ВАЗ-21099. Викрали документи на автомобіль та банківські картки. 

По вул. Макаренка, 5 водій повідомив, що вночі невідомий підібрав ключ до ВАЗ-2106. Викрали акумулятор та балончик із поліроллю.

По вул. Винниченка, 1 власниця ВАЗ-21011 виявила пошкодженний замок. Викрали акумулятор, магнітофон та інструменти з багажника.

По вул. Галицька, пошкодивши замок ВАЗ-2103, викрали акумулятор «Мега», документи на газове обладнання, страхівку.

Прибувши на місця на виклик водіїв, патрульні обстежували територію на факт виявлення свідків, очевидців та відеоспостереження та викликали слідчих.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (9)
  • Герасимчук Ростислав
    Та таке чмо одразу видно серед нормальних людей. Я б їх виггловлював пачками і висилав за межі області.
    бурундук reply Герасимчук Ростислав
    ая, ну шо ти видумуєш. не чув приказки в тіхом омутє?
  • Anonymous
    ВАЗ то шо машина? корито
    Петро Білецький reply Anonymous
    Та най буде, але їздит. Ти би не був проти як би з твого корита хтось шось повідкручував?
    Anonymous reply Петро Білецький
    ну то так, але водії мали би думати, що вони в зоні ризику, замки в них слабші, і не лишати цінні речі
    Петро Білецький reply Anonymous
    Взагалі. То корито треба лишати на стоянці а не в дворі. Ніц нема тільки одні машини в дворах. Колись за совка такого бардаку небуло. Як виходив в двір то було бігіто місця, а тепер половина машинами забито
    бурундук reply Петро Білецький
    погоджуюсь, але ніхто не застрахований
  • аноним
    Наркомани однозначно зараз їх в Тернополі розвелося дуже багато.! Мочити козлів потрібно..!
    бурундук reply аноним
    які ви всі злі. наркомани діють імпульсивне- побачив, роздовбав. а тут масово
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:00 Куди військовим та їхнім родинам на Тернопільщині звертатися по юридичну допомогу 11:42 Чоловік з Копичинців потрапив під колеса авто. Його життя врятувати не вдалося 11:00 Чи буде сніг на Різдво: тернопільські синоптики дали прогноз 10:30 Від світильників до цукру: що найчастіше продає за кордон Тернопільська область Від читача 14:50 Застосунок 112 вже доступний для завантаження: МВС розробило офіційний сервіс екстреної допомоги, який працюватиме без мобільного зв’язку 10:00 Понад мільярд на утримання доріг: Топ найдорожчих закупівель 2025 року 09:30 Тернопільські спортсмени здобули медалі на чемпіонаті України з джиу-джитсу 09:00 На щиті повертаються Герої Руслан Ребрина, Олександр Гоцалюк та Вадим Терновий 21:00 Як приготувати себе та дітей до Різдва, розповіли священники 20:00 Коли дім стає всім світом: історія 12-річної Іринки з Шумська photo_camera 19:00 У 21 очолила батарею радіолокаційної розвідки: її голосом звучать команди для десятків військовослужбовців 18:00 Чотири найсмачніші салати на Різдво: обов'язково приготувати до святкового столу 17:00 Школи Тернопільщини вирощують мікрозелень і допомагають армії: як долучитися до проєкту 16:00 З січня в Україні запускають «нульовий курс» для студентів 15:02 Водій із Закарпаття на Chevrolet збив 16-річного мотоцикліста. Як покарав його суд? 14:00 За давньою традицією облили водою: на Тернопільщині рятувальники провели на пенсію колегу 13:00 Майже 82 тисячі гривень зникли з рахунку: на Тернопільщині чоловік став жертвою онлайн-шахраїв
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up