За зґвалтування та побиття 19-річної співмешканки тернополянин сяде до в'язниці
- Чоловіка засудили до 7 років ув’язнення.
- Обвинувачений раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності.
24 лютого 2020 року чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, жорстоко побив свою 19-річну співмешканку, спричинивши їй тілесні ушкодження середньої тяжкості та зґвалтував. Обвинувачений раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки, хуліганства, грабежі. Список його судимостей доповниться ще однією.
Суд визнав винним місцевого жителя у побитті та зґвалтуванні 19-річної тернополянки (ч. 1 ст. 122, ч. 2 ст. 152 КК України). Вироком Тернопільського міськрайонного суду чоловіка засуджено до 7 років позбавлення волі.
Вирок ще не набрав законної сили, повідомили у пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.
Читайте також: "Їх було двоє, боліло все тіло": блогерка з Тернополя розповіла про зґвалтування. Як вберегти себе?
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.