За "порятунок" сина жінка віддала шахраям 5,5 тисяч гривень

За "порятунок" сина жінка віддала шахраям 5,5 тисяч гривень

Аби син  уникнув відповідальності за вчинену дорожньо-транспортну пригоду, 68-річна жителька Збаража переказала на телефонні рахунки «благодійникові» п’ять з половиною тисяч гривень. Лише згодом збагнула, що потерпіла від шахраїв. 

Поліцейські щоразу закликають краян не бути довірливими і не вестися на різного роду пропозиції від невідомих осіб, особливо, коли йдеться про гроші. Адже шахраї будь-яким способом намагаються видурити у краян чималі суми, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Жителька Збаража замість зателефонувати синові й переконатися, чи дійсно йому потрібна будь-яка допомога, зібрала кошти й пішла до найближчого терміналу. Загалом на три мобільні рахунки, вказані зловмисником, переказала п’ять з половиною тисяч гривень.

Тривожні думки про долю сина розвіялися, коли останній зателефонував і був здивований новиною про ДТП. Тоді пенсіонерка зрозуміла, що вчинила неправильно, послухавши незнайомця. Потерпіла звернулася із заявою до поліцейських.

Проводиться перевірка.

Нагадаємо, у серпні цього року чергові факти телефонного шахрайства задокументували поліцейські в Тернополі та в Збаразькому районі. Серед потерпілих – жінки похилого віку, а суми втраченого для кожної з них обчислюються десятками тисяч гривень. 

Схема, за якою ошукали пенсіонерок, схожа, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області. До обох телефонували незнайомці, які досить переконливо, прикидаючись сином чи внуком, повідомляли, що збили людину. Далі в розмову вступав нібито співробітник поліції. Він залякував жертву проблемами з законом родича і пропонував залагодити ситуацію за гроші.

Старенькі, шоковані такою інформацією, замість того, аби з’ясувати усе, кинулися виконувати умови аферистів. Тернополянка віддала незнайомцю, який прийшов до неї додому, понад 5 тисяч доларів. Інша потерпіла – мешканка Збаразького району перекинула через термінал на рахунок зловмисників 20 тисяч гривень.

Читайте також Щоб "врятувати" сина, жінка заплатила шахраям 3500 доларів
«Ваш син в поліції»: тернополянка віддала 3 тис. грн, а бабуся 2 тис. грн та золотий перстень
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:35 Фото дня: тролейбуси «Електрон», які курсуватимуть у Тернополі, проходять випробування photo_camera 09:00 Після полону знову пішов на війну і повернувся «На щиті»: вшануйте пам'ять Героя Миколи Миги 08:00 Тернопільська школа №28 увійшла до переліку 40-а шкіл України, в яких проведуть інженерний фестиваль 22:00 Роман Сасанчин анонсував вихід нової пісні та поділився планами про вступ до університету Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 21:00 Тернопільські ветерани зіграли у волейбол сидячи з жіночою паралімпійською збірною України photo_camera 20:03 Другий рік копають і латають: мешканці Стуса,2 кажуть, що новий асфальт не доживає до сезону 19:00 «Агровіта» майже повністю знищена внаслідок обстрілу. Як працівники рятували керівника під ударами дронів play_circle_filled photo_camera 18:10 В одній з тернопільських лікарень пояснили, чому інколи неможливо записатись на прийом 17:22 У Тернополі курсуватимуть нові тролейбуси «Електрон» 16:55 На зміну травневій спеці Тернопільщину накриють дощі та грози 16:15 За добу в Тернополі оштрафували двох п'яних водіїв самокатів 15:45 У центрі Чорткова буде обмежений рух через ремонт 15:15 У Тернополі оштрафували рекламодавця за вакансію «лише для жінок 18-30 років» 14:40 Комітет Верховної Ради розгляне законопроєкт про підняття зарплат поліцейським 14:12 На Тернопільщині визначають найкращих юних художників у конкурсі на премію імені Івана Марчука 13:38 На Білецькій жінка виявила сина непритомним у власній квартирі: врятувати його не вдалось 13:06 Молодшу доньку востаннє бачив, коли їй було пів року. З полону повернувся Василь Ніколюк 12:25 Інноваційні препарати додали до переліку «Доступних ліків»: як отримати з невеликою доплатою 11:45 Аварія у Чорткові: не розминулись водійки Nissan та ВАЗ, постраждали троє людей
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up