За самовільно викопаний став на городі та розведення риб чоловік понесе кримінальну відповідальність

За самовільно викопаний став на городі та розведення риб чоловік понесе кримінальну відповідальність

Замість саду - ставок. На Теребовлянщині чоловік на власному городі викопав ставок та розводив там багато риби, але дозвільних документів не мав.

У діях чоловіка правоохоронці виявили кримінальне порушення, адже господар не вивів землю з сільськогосподарського обороту та не отримав жодних дозволів.  За словами працівників поліції, самовільне створення водойм може призвести до зниження родючості і змін структури ґрунту.

Ставок для власних потреб, на ділянці призначеній для сільськогосподарських робіт, викопав і мешканець Козівського району. Працівники поліції інкримінують чоловіку безгосподарське використання земель, оскільки відповідної документації у нього теж не було.

Аналогічний злочин виявили правоохоронці і на Монастирищині. Місцевий житель вирішив створити водне плесо на земельній ділянці, не змінивши її цільове призначення.

Відомості про події внесено до Єдиного рестру досудових розслідувань злочинів знідно статті 254 Кримінального КОДЕКСУ України. Тривають слідчі дії, повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (54)
  • юрий
    давайте через хату, все выкопаем , как говорят У СЕБЯ на участке, озеро?
    какое село решится? Или слабо? Моя хата с краю, пишу с дивана!
    Хотел бы я посмотреть на деревню "Озёрную", жаль только на фото)))
    Умники - мой надел! Вас если не остановить, то наделаете бля...
  • юрий
    Безгосподарське використання земель, якщо це спричинило тривале зниження або втрату їх родючості, виведення земель з сільськогосподарського обороту, змивання гумусного шару, порушення структури грунту, -

    караються штрафом до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.
  • Миклухо Маклай
    маразм
  • Григорий Онопко
    ТОДІ  ХАЙ  ЮРИСТИ  ПОЯСНЯТЬ  ,  ШО  ТАКЕ  ВЛАСНІСТЬ...В  СТАТТІ  ДЕКІЛЬКА  РАЗ  ПІДКРЕСЛЮЄТЬСЯ---НА  ВЛАСНІЙ  ДІЛЯНЦІ---ЯКЩО  ЦЕ  ТАК,  ТО  І  ДОКУМЕНТИ  ПОВИННІ  БУТИ  НА  ЦЮ  ВЛАСНІСТЬ...АБО,  ЯК  ЗАВЖДИ,  ТОЙ  ХТО  ПИШЕ---НЕ  ЗА  ШО  НЕ  ВІДПОВІДАЄ...ЯКЩО  НЕМАЄ  ДОКУМЕНТІВ---ТО  ЦЕ  НЕЗАКОННЕ  ПРИВЛАСНЕННЯ  ДІЛЯНКИ...ТО--ЯК????
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Право на тишу: що робити, якщо маєте шумних сусідів 21:00 У центрі Тернополя 19-річний водій BMW хизувався небезпечними маневрами play_circle_filled 20:00 Збільшити кількість паркомісць чи забрати заборонні знаки просять тернополяни 19:00 Кредит і мінус 79 тисяч: шахрайство з криптовалютою на Тернопільщині Від читача 16:48 Ветеран з Тернопільщини пройшов навчання та працює електрогазозварником завдяки Службі зайнятості 18:00 Допомогу на дітей отримати простіше, швидше і повністю онлайн 17:10 Автономні енергетичні острови хочуть створити на Тернопільщині. Які ще зміни в планах на 2026 рік? 16:58 В Україні запустили єдину платформу урядових програм енергетичної підтримки 16:07 Виявили сказ на Шумщині: місцева звернулась по допомогу до лікарів 15:45 20 лютого у Тернополі вшанують пам’ять Героїв Небесної Сотні 14:55 Відлік йшов на секунди: у Тернополі медики врятували чоловіка, в якого зупинилось серце 14:22 Сергій Горяний очолив Кременецький районний відділ поліції 13:50 Вночі вивозитимуть сніг з району Центрального ринку: що треба знати водіям 13:10 З лікаря — у крісло заступника голови ОДА. Що відомо про кандидата Свистуна і чому йде на посаду 12:30 Переказала чужі гроші на свій рахунок: жінка з Тернопільщини може отримати вісім років в'язниці 11:50 На шести вулицях Тернополя 19 лютого лататимуть вибоїни 11:15 У Теребовлі водій пропонував поліцейським 17 тисяч гривень хабаря: йому загрожує в'язниця 10:42 Тістечка з марихуаною та лабораторія в гаражі: затримання у Тернополі в межах спецоперації «Рубікон» 10:10 «Розтане сніг»: у Тернополі організовують концерт для родин ВПО та військових 09:35 До Тернополя везли VR-окуляри: на кордоні вилучили контрабандні товари
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up