За синці сусідам чоловік відпрацює 150 годин громадських робіт

За синці сусідам чоловік відпрацює 150 годин громадських робіт

Легкі тілесні ушкодження чоловік спричинив двом сусідкам в селі і підлітку в місцевому кафе.

Колегія суддів Тернопільського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу захисника обвинуваченого Володимира С. на вирок Чортківського районного суду від 7 червня 2019 року.

Як встановлено місцевим судом, 30 грудня 2017 року, опівночі, 35-річний Володимир С., перебуваючи за місцем проживання Б. у с. Нагірянка Чортківського району, вступив у словесну суперечку з господинею та її знайомою, Галиною, під час якої умисно заподіяв їм легкі тілесні ушкодження, повідомляє прес-служба Тернопільського апеляційного суду.

8 січня 2018 року, пізно ввечері перебуваючи у кафе “Мрія” с. Нагірянка, обвинувачений вступив у словесну суперечку з неповнолітнім Ж., в ході якої наніс йому удари по обличчю, заподіявши легкі тілесні ушкодження.

Вказані дії Володимира С. судом кваліфіковано як заподіяння умисного легкого тілесного ушкодження, тобто, злочин, передбачений ч.1 ст. 125 КК України, та заподіяння умисного легкого тілесного ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров'я, тобто, злочин, передбачений ч.2 ст. 125 КК України, та призначено покарання у виді 150 годин громадських робіт. Також із засудженого на користь потерпілих стягнуто по 3 тис. грн моральної шкоди та 7 тис. грн - на користь законного представника неповнолітнього Ж.

Не погодившись із вироком суду, захисник засудженого подав апеляційну скаргу та просив цей вирок скасувати, Володимира С. визнати невинуватим та виправдати у зв'язку з недоведеністю його вини.

Заслухавши доповідь судді Тернопільського апеляційного суду, доводи обвинуваченого, його захисника та думку прокурора, колегія суддів Тернопільського апеляційного суду прийшла до переконання, що висновки суду першої інстанції зроблено на підставі повного, всебічного та об’єктивного дослідження всіх фактичних обставин кримінального провадження, дії Володимира С. належно оцінено та вірно кваліфіковано.

При призначенні покарання засудженому враховано тяжкість наслідків, а саме, що легкі тілесні ушкодження спричинені двом особам та неповнолітньому. З урахуванням наведеного колегія суддів вважає, що апеляційну скаргу слід залишити без задоволення, а вирок суду першої інстанції — без змін.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Перегони на велосипедах, біговелах та самокатах влаштують для дітей у Тернополі 20:00 Джерсейське молоко та натуральний фермент: в «Агроленді» варили сир для гостей play_circle_filled photo_camera 19:00 Ми не маємо права втратити цей шанс: історія близнюків Петрика і Павлика, які дуже хочуть ходити 18:00 В Україні оновлюють шкільні їдальні: на проєкт спрямували ще 350 млн грн (опитування) Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 17:01 Дегустація з шансом виграти iPhone: на фестивалі в Агроленді порівнюють молоко двох порід корів 16:00 П’ять ліцеїв Тернопільщини отримають державне фінансування на сучасні лабораторії 15:00 Тернопільський музикант освідчився коханій під час концерту Дорофеєвої play_circle_filled 14:01 Дегустації, крафтові вироби та концерти: перший національний фестиваль молока відкрили у Великому Ходачкові photo_camera 13:00 Із червня на українців чекають зміни в мобілізації та бронюванні 12:00 Добірка активних і драйвових розваг у Тернополі: що пропонують і скільки це коштує 11:10 На Житомирщині дрони атакували критичну інфраструктуру, виникли пожежі 10:25 У етнопарку «Агроленд» відбудеться Національний фестиваль молока. Для гостей організували трансфер 10:00 У Кременці встановили рекорд України: в одному місці зібрали 1275 ляльок-мотанок photo_camera 09:00 Підтвердили загибель Героя з Лановеччини Максима Савчука
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up