За вбивство дружини пенсіонер отримав 7 років

За вбивство дружини пенсіонер отримав 7 років
  • У Чорткові колегія суддів оголосила вирок пенсіонеру за вбивство дружини.
  • Тим часом без батьків залишилась 13-річна дівчинка, донька потерпілої та обвинуваченого.

Колегія суддів Чортківського районного суду Тернопільської області у відкритому судовому засіданні розглянула кримінальне провадження по обвинуваченню 60-річного Петра Г. в умисному вбивстві (ч.1 ст. 115 КК України), повідомляє прес-служба Апеляційного суду.

Розгляд обвинувачення здійснювався колегіально у складі трьох професійних суддів, оскільки санкція вказаної статті передбачає покарання від 7 до 15 років позбавлення волі.

Як встановлено судом, 13 травня 2017 року, під вечір обвинувачений Петро Г. разом із дружиною, 46-річною Надією Г. та її сином Степаном К. перебували за місцем свого проживання в одному з сіл Теребовлянського району Тернопільської області.

Перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння та будучи роздратованим, що Степан К. без дозволу брав його автомобіль, обвинувачений Петро Г. влаштував з ним словесну суперечку, яка переросла в бійку. Тоді, обвинувачений Петро Г. взяв зі столу ніж і під час хаотичних рухів усіх учасників конфлікту завдав удар ножем своїй дружині, яка в цей час намагалася припинити конфлікт. Від отриманих тілесних ушкоджень Надією Г. померла на місці події.

У суді обвинувачений Петро Г. вини не визнав і заперечив свою причетність до смерті дружини. Однак колегія суддів такі показання обвинуваченого оцінила критично, як обраний ним спосіб захисту від обвинувачення з метою уникнення покарання за скоєне, оскільки вході судового розгляду було встановлено, що вони спростовуються наданими стороною обвинувачення доказами, зокрема: показаннями свідків, протоколів огляду місця події і слідчого експерименту з участю свідка, висновків судово-медичних експертиз.

Оцінивши усі докази в їх сукупності та взаємозв'язку, суд прийшов про доведеність винуватості Петра Г. у вчиненні суспільного небезпечного діяння, яке містить склад злочину, внаслідок якого настала смерть потерпілої Надії Г.

Разом з тим, суд не погодився з доводами сторони обвинувачення про те, що Петро Г. діяв з умислом на вбивство і кваліфікував його дії за ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України, як умисне спричинення тяжких тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинило смерть потерпілого.

Таким чином, проаналізувавши матеріали справи в їх сукупності, колегія суддів визнала Петра Г. винуватим за ч. 2 ст. 121 КК України і призначила покарання у виді позбавлення волі на 7 років.

В Апеляційному суді зазначають, що на даний час цей вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений учасниками кримінального провадження в апеляційному порядку. Тим часом без батьків залишилась 13-річна дівчинка, донька потерпілої та обвинуваченого.

Довідка

Стаття 121. Умисне тяжке тілесне ушкодження

1. Умисне тяжке тілесне ушкодження, тобто умисне тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння, чи таке, що спричинило втрату будь-якого органу або його функцій, психічну хворобу або інший розлад здоров'я, поєднаний зі стійкою втратою працездатності не менш як на одну третину, або переривання вагітності чи непоправне знівечення обличчя, -

карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

Читайте також Засудили АТОвця, який убив рідних тітку і бабусю, а за три дні до цього… замовив їм труни
Затримали підозрюваного у жорстокому вбивстві старенького в Кременці
Чоловік, який скоїв жорстоке вбивство, просив тернопільських суддів пом'якшити вирок
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:12 Розбив вікно магазину та вкрав техніку: у Кременці затримали чоловіка за підозру в крадіжці 09:36 Класи ділитимуть на групи: що зміниться в школах з нового навчального року 09:00 Білецька громада зустрічає Героя: На щиті повертається Василь Шумський 08:00 Між Кременцем і Почаєвом перекривають дорогу через ремонт моста: схема об'їзду Від читача 15:36 «Брама»: як смартфон у руках кожного українця стає зброєю проти пропаганди та шахрайства 22:00 В Україні працює система для пошуку зниклих і військовополонених: як скористатися 21:00 Є люкс і навіть дитячі вагони: до яких міст області курсують поїзди з Тернополя і скільки коштують квитки 20:00 Хтось на фронт, хтось у декрет. Чому за три роки винних у сліпоті 22 пацієнтів лікарні так і не покарали 19:37 Хрести, вкриті квітами: унікальний обряд із Монастирка став національною спадщиною 19:00 Смерть однорічного Єремія у лікарні: адвокати обвинувачених медиків хочуть допитати дев’ять свідків 18:10 У Бережанах облаштовують меморіал загиблим Героям 17:22 Як на Тернопільщині за допомогою дронів виявляють паліїв 16:50 Дощі та похолодання принесе на Тернопільщину початок квітня 16:10 Поблизу Тернополя та у Бережанах ремонтують дороги 15:30 У Кременці горіли чотири автомобілі play_circle_filled photo_camera 14:50 В Україні працює перша приватна ППО 14:15 Понад 50 мішків сміття зібрали під час екоакції у парку «Сопільче» photo_camera 13:40 Чому поліція продовжує «ловити на фару» під час тривоги: ми запитали 13:30 Срібло сипалося на ходу: у Мельниці-Подільській школярка зупинила крадіжку з ювелірного магазину photo_camera 12:45 На кілька годин змінили рух тролейбуса №6
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up