Заліщанин реалізував через хакерські форуми близько 300 облікових записів

Заліщанин реалізував через хакерські форуми близько 300 облікових записів

Зловмисник  через мережу залучив до злочинної діяльності інших осіб, котрі за винагороду з допомогою фейкових сайтів здійснювали привласнення неналежних їм даних облікових записів від особистих кабінетів.

Серед скерованих до суду матеріалів Департаменту кіберполіції – кримінальне провадження розпочате за ч.1 ст.361-2 КК України щодо жителя Заліщиків, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Зловмисник  через мережу залучив до злочинної діяльності інших осіб, котрі за винагороду з допомогою фейкових сайтів здійснювали привласнення неналежних їм даних облікових записів від особистих кабінетів.

Внаслідок таких злочинних дій заліщанин реалізував через різноманітні хакерські форуми близько 300 облікових записів. 

Загалом з початку року за матеріалами кіберполіції розпочато понад 220 проваджень. Найбільше – за статтями шахрайство та  несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах, автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації.  Також за фактами порушення авторських прав (стаття 176 ККУ), крадіжок (стаття 185 ККУ), незаконних дій з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків (стаття 200 ККУ), несанкціонованих втручань в роботу електронно-обчислювальних машин, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку (стаття 361 ККУ), несанкціонованованого збуту або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в комп'ютерах (стаття 361-2ККУ). Оголошено 57 підозр, проведено 10 обшуків, направлено до суду три справи. 

Довідка

Департамент кіберполіції в українській поліції створили у жовтні 2015 року. Серед завдань кіберполіцейських  – «участь у формуванні та забезпеченні реалізації державної політики щодо попередження та протидії кримінальним правопорушенням, механізм підготовки, учинення або приховування яких передбачає використання комп’ютерів, систем та комп’ютерних мереж і мереж електрозв’язку; сприяння в порядку, передбаченому чинним законодавством, іншим підрозділам Національної поліції України у попередженні, виявленні та припиненні кримінальних правопорушень», - йдеться у Положенні про Департамент кіберполіції Національної поліції України. 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:15 Парламент призначив новий уряд: хто увійшов до його складу (Прес Служба партії "Слуга Народу") 11:40 Подробиці аварії на Коновальця: електромобіль міг загорітись, після того, як протаранив стовп 11:15 Пожежа у багатоповерхівці на Бандери: рятувальники винесли чоловіка із задимленого підвалу 10:50 У Тернополі встановлять меморіальну таблицю загиблому Герою Петру Батьківському Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 10:15 Дев'ять нових тролейбусів курсують Тернополем. На фото — зустріч легендарної Skoda та сучасного «Електрона» 09:37 У «Тернопільміськгаз» проведуть позапланову перевірку щодо обсягів споживання 09:00 Заліщицька громада в останню путь провела захисника Василя Іваніва photo_camera 08:00 Де на Тернопільщині працюють кнопки для термінового виклику поліції 22:00 Хвостик, звук і форма: як обрати стиглий і смачний кавун 21:00 Студент Тернопільського педагогічного університету заграв на піаніно під час концерту в Америці photo_camera 20:00 Один день на виробництві: як у Viknar'off створюють сучасні енергоефективні вікна (Партнерський проєкт) 19:30 Помер знаний бережанець Михайло Левицький 18:00 Для ветеранів запрацювали «Єдині ветеранські вікна» у ЦНАП 17:20 У Теребовлі відкрили меморіальну дошку полеглому захиснику Петру Шопяку photo_camera 16:50 На Тернопільщині створюють інтерактивний туристичний маршрут, який працюватиме трьома мовами 16:10 З 1 серпня зростуть тарифи на передачу електроенергії для бізнесу 15:40 Кінець липня принесе на Тернопільщину спеку 15:29 Розвиток дітей у Тернополі 2026: огляд гуртків, секцій, клубів та студій (партнерський проєкт) 15:07 Іменні дерева за кошти тернополян — сохнуть. Хто їх відновлюватиме?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up