Заплати 50 тис грн. – отримаєш 700 тис. доларів. Нова схема «розводу» на гроші вже в дії

Заплати 50 тис грн. – отримаєш 700 тис. доларів. Нова схема «розводу» на гроші вже в дії

Незнайомка повідомила, що є представником Бориспільського аеропорту, а на ім'я жительки Кременеччини прийшла велика бандероль. Її оформлення вартує в межах 50 тисяч гривень. Жінка повірила, взяла кредит і перевела на вказаний рахунок необхідну суму

П'ятдесят тисяч гривень втратила жителька Кременеччини, довірившись "липовому" іноземцеві.

За словами правоохоронців, потерпіла спілкувалася з шахраєм впродовж чотирьох місяців. У січні до неї в друзі у соцмережі додався американський військовослужбовець. Між ними зав'язалося спілкування та віртуальна дружба.

  • За деякий час чоловік сказав, що скоро виходить на пенсію і його чекають дуже великі гроші, - розповіли у відділі комунікації головного управління нацполіції в області. - Проте вони оподатковуються державою. Аби не втратити копійку, іноземець попросив подругу допомогти: він вишле їй бандероль з грошима, вона оплачує її, а кошти ділять на обох.

За деякий час жінці дійсно зателефонувала невідома особа, яка спілкувалася українською мовою. Незнайомка повідомила, що є представником Бориспільського аеропорту, а на ім'я жительки Кременеччини прийшла велика бандероль. Її оформлення вартує в межах 50 тисяч гривень, розповіли у поліції.

  • Отримувачка таких грошей не мала, а тому написала американському товаришу, - кажуть у поліції. - Останній її переконав, що, заплативши 50 тисяч гривень, вона отримає 700 тисяч доларів. Жінка повірила, взяла кредит і перевела на вказаний рахунок необхідну суму. Проте передачі не отримала, а сторінки американського військового пенсіонера у соцмережах не знайшла.

Зрозумівши, що потрапила у руки шахраїв, з заявою звернулася до правоохоронців. Подія внесена в ЄРДР за статтею 190 частина 1 ККУ. Триває слідство.

Юридична довідка

Кримінальний кодекс України

Стаття 190. Шахрайство

1. Заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство) -

карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Анонім
    Але у нас люди наївні ,і довіряють всім і вся.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Митрополит Епіфаній очолить святкове богослужіння у кафедральному храмі Тернополя 20:00 Купи тополиного пуху у Тернополі: чи викликає він алергію і чим небезпечний — роз’яснення медика 19:06 Влаштував погром у барі і побив директора, який приїхав заступитися за дружину. Як покарав хулігана суд? 18:05 «Був вірним Батьківщині»: на Донеччині загинув захисник Юрій Радомінський Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 17:03 Водій ТЦК скоїв смертельну ДТП на Чортківщині і в суді отримав умовно. Чому? 16:00 Дозволили провести невід'ємні поліпшення комунального майна у центрі міста: які приміщення у списку 15:00 Меморіальну таблицю на честь загиблого пластуна Андрія Буди відкрили у Тернополі 14:00 Через хворобу обірвалося життя учениці тернопільської школи №14 13:00 Безкоштовні табори для дітей на Тернопільщині: кого саме братимуть 12:05 Біля дитячого майданчика у Тернополі виявили підозрілий предмет: на місці працювали служби 11:00 Помер священник з Кременеччини Іван Мазурчук 10:00 Готуємо панський дерун, як у Карпатах 09:00 Тернопільщина втратила Захисника Володимира Ганущина
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up