Засідання суду щодо відмивання коштів на бруківці під ОДА будуть закритими

Засідання суду щодо відмивання коштів на бруківці під ОДА будуть закритими
Так мала виглядати "вишиванка" перед облдержадміністрацією
  • На бруківці біля парку міськраду "кинули" більш як на мільйон.
  • 21 січня відбудеться судове засідання. Чомусь слухання «закрили». Проте журналісти з активістами таки планують похід до суду.

Судове засідання у справі відмивання бюджетних коштів на бруківці-вишиванці, яку мали постелити навпроти обласної держадміністрації, відбудеться у понеділок, 21 січня у міськрайсуді.

Навряд чи нам вдасться почути, що там діятиметься за зачиненими дверима, адже розгляд справи чомусь «закрили». Чому? Нам про це невідомо. Адже це не справа, де йтиметься про державну таємницю, злочини щодо неповнолітніх чи статеві злочини. А саме про відмивання бюджетних коштів. Тобто, з наших з вами кишень. Проте журналісти з активістами таки планують похід до суду.

Нагадаємо, на бруківці біля парку міськраду "кинули" більш як на мільйон. Про це «20 хвилин» писали ще у червні минулого року. Головний інженер пішов до суду відповідати за службову недбалість. Півмільйона в міськбюджет вже повернув. Ще накладено арешт на майно підозрюваного на суму понад 800 тисяч гривень.

  • У Тернополі службовець товариства, що вкладало бруківку у місті, завищуючи ціну матеріалів, постане перед судом. Йдеться про так звану «вишивану» бруківку, якою застелили вхід до парку ім. Т. Шевченка, навпроти облдержадміністрації. Тернопільською місцевою прокуратурою закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні про заподіяння мільйонних збитків місцевому бюджету під час виконання робіт з вкладання бруківки в окремих частинах міста Тернополя, - повідомили тоді у прес-службі прокуратури області.

Капітальний ремонт входу у парк ім. Т. Шевченка біля пам’ятника Степану Бандері в Тернополі розпочали у березні 2018 року. Згідно з технічною документацією, на цьому об’єкті запланували зняти старі плити і постелити бруківку у вигляді вишиванки, облаштувати газони. Врешті вийшла дуже бідненька «вишиванка».

Тернопільською місцевою прокуратурою спільно із працівниками Управління Служби безпеки України в Тернопільській області виявлено, що представниками місцевого товариства, всупереч норм чинного законодавства, в акти виконаних робіт з вкладення бруківки, що упродовж 2015-2017 рр. виконувались за кошти міської ради, вносились завищені відомості щодо вартості закуплених матеріалів, а саме піску та щебеню різних фракцій. Загальна сума збитків, спричинених бюджету Тернопільської міської ради, складає 1 мільйон 125 тисяч гривень.

  • Головному інженеру підприємства, який одночасно є засновником товариства, повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України - службова недбалість, тобто неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам, - кажуть у прес-службі прокуратури області.

В ході розслідування місцевому бюджету відшкодовано півмільйона гривень. На іншу частину встановленої шкоди прокурором заявлено цивільний позов. Окрім того, з метою забезпечення позову накладено арешт на майно підозрюваного на суму понад 800 тисяч гривень.

Юридична довідка

Кримінальний кодекс України

Стаття 367. Службова недбалість

Ч. 2. Службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, або державним чи громадським інтересам, або інтересам окремих юридичних осіб, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, - карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від ста до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.
 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:01 Літо і зіпсовані продукти: як уникнути отруєння та коли потрібно негайно звертатися до лікаря 21:02 Безкоштовне харчування у школах Тернополя: батьки вже можуть замовити картку через «е-Тернопіль» 20:00 Міська рада програла апеляцію: землю на Бандери мають повернути громаді 19:04 Зник дорогою до волонтерів, а за тиждень знайшли мертвим: загадкова смерть військового з Тернопільщини Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:04 У школі встановлюють відреставроване вікно, через яке наробили галасу в Тернополі 17:32 Поки двоє билися, третій забрав телефон: у Тернополі чоловік привласнив чужий гаджет 17:02 Грози та дощі: на Тернопільщині — штормове попередження 16:29 Військовий зник безвісти: куди йти і що робити рідним та що може допомогти в пошуках 16:03 Тернополян запрошують стати донорами: на Театральному майдані працюватиме пункт здачі крові 15:32 47 тисяч гривень і 2 тисячі доларів за інвалідність: у Тернополі викрили голову команди та трьох лікарок 14:57 У Тернополі ремонтують дороги і тротуари: де тривають роботи та які вулиці перекрили 14:22 Школа на Збаражчині працюватиме, але з умовою. Про що домовились батьки і влада 13:40 На Кременеччині загорілася солома: вогнь міг перекинутися на 190 гектарів ріпаку 13:10 У Тернополі 12-річному школяру запропонували 20 тисяч за підпал авто ТЦК: хлопець звернувся до поліції 12:40 Вони рятували інших ціною власного життя: в Україні вшановують загиблих медиків 12:07 100 безкоштовних годин паркування щомісяця: як ветеранам оформити пільгу в «е-Тернополі» 12:01 Відпочинок біля басейну чи водойми у Тернополі та області: огляд локацій, ціни та фото (партнерський проєкт) 11:37 Дзвінок у Telegram обійшовся у 130 тисяч гривень: шахраї ошукали жительку Тернопільщини 11:03 Найтепліші обійми дому: з російського полону повертається захисник Олександр Ремпа
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up