Затримали зловмисника, який обікрав кілька будинків в Заліщицькому районі

Затримали зловмисника, який обікрав кілька будинків в Заліщицькому районі

Цього разу чоловіка затримали в його рідному селі Товсте. До чужого помешкання невідомий проник, підваживши вхідні двері.

 

У вчиненні серії крадіжок співробітники Заліщицького відділення поліції підозрюють 38-річного жителя селища Товсте. Зловмисника поліцейські затримали відповідно до статті 208 КПК, після того, як він викрав з помешкання односельця значну суму готівки, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області. 

Повідомлення про крадіжку з будинку надійшло до співробітників Заліщицького відділення поліції від жителя селища Товсте. Виїхавши на місце події, правоохоронці встановили, що до помешкання невідомий проник, підваживши вхідні двері. Крадіжка трапилася вдень, допоки власника не було вдома. Здобиччю злодія стали 90 тисяч гривень, які господар приготував, аби розрахуватися за меблі, які йому мали привезти наступного дня. 

Поліцейські встановили особу причетну до злочину. Ним виявився неодноразово судимий 38-річний місцевий житель.  Більшу частину викрадених  грошей у нього вилучили.

Правоохоронці довели причетність зловмисника ще до трьох крадіжок, які він вчинив на території району.

Триває досудове розслідування. Дії підозрюваного слідчі кваліфікують за частиною 3 статті 185 ККУ – крадіжка. Вирішується питання щодо обрання йому міри запобіжного заходу.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:06 14 га земель водного фонду на Зборівщині повернули державі 11:40 Графік відключення світла в Тернополі та області на 5 лютого (оновлене) 11:17 На Бережанщині унаслідок пожежі постраждала літня жінка 10:40 Жителя Тернопільського району підозрюють в нанесенні тяжкого тілесного ушкодження знайомому Від читача 17:15 Обери свій шлях: чому Державний університет Житомирська політехніка – ідеальний вибір 10:15 На Микулинецькій ДТП, утворився затор в обидва боки (оновлене) 10:00 На тернополянку, яка продавала стіл, шахраї оформили кредитів на 186 тисяч гривень 09:40 Стартував прийом заявок на оновлену «Власну справу» та «Гранти для ветеранів» у 2026 році 09:00 Війна забрала життя Героїв Володимира Сорокаліта та Ігора Ковбаса 08:00 НМТ—2026: коли реєструватись, дати тестування та коли будуть результати 22:00 Як виявити рак на ранніх стадіях: поради від МОЗ, які потрібно прочитати усім 21:00 Дебати у справі про хабар Марченко: прокурор просить засудити, адвокат — виправдати 20:01 Зробили дах та вже вставили вікна: як просувається реставрація монастиря біля Катедри photo_camera 19:02 Військового, який перебував у розшуку, зупинили в Тернополі з речовиною, схожою на наркотичну 18:05 Перероблену зброю знайшли в чоловіків у Тернополі та Почаєві 17:20 Майже шість тисяч порушень за місяць: яким був січень на дорогах Тернопільщини 16:52 Крадений бус замаскували написом «На щиті»: у Тернополі викрили двох дніпрян 15:57 Три роки в'язниці отримав держвиконавець за зміни даних на мільйон гривень 15:20 В Україні можуть дозволити реєстрацію шлюбів із 14 років 14:45 Держреєстратор відповідатиме за переєстрування 697 земельних ділянок
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up