Завершили розслідування у справі, де робітнику відірвало руку промисловим міксером

Завершили розслідування у справі, де робітнику відірвало руку промисловим міксером

Управління Держпраці у Тернопільській області завершило спеціальне розслідування нещасного випадку, який стався 13 жовтня 2018 року із підсобним робітником на виробничій базі ТзОВ "Спецавтоінвест" у селі Острів.

Відповідно до висновку Тернопільського бюро судово-медичної експертизи, смерть потерпілого настала від травматичної ампутації лівої верхньої кінцівки з ушкодженням кровоносних судин, зовнішньої кровотечі, масивної крововтрати.

При експертизі взірця крові етилового алкоголю не виявили.

Місцем нещасного випадку є приямок для стрічкового конвеєра бетонозмішувального вузла АБСУ-60, що знаходиться по вул. Промисловій у с. Острів Тернопільського району, – інформують на сайті Держпраці.

"Під час загрузки міксера сталась зупинка бетонозмішувального вузла, потерпілий, незважаючи на сигнал, який подається перед початком роботи, під час автоматичної зупинки стрічкового конвеєра намагався дерев’яною дощечкою очистити внутрішню частину стрічки від просипаних матеріалів. У цей час конвеєр автоматично запустився і руку працівника затягнуло під підтримуючий ролик та стрічку конвеєра, унаслідок чого він отримав травматичну ампутацію лівої верхньої кінцівки з ушкодженням кровоносних судин. Лікарі швидкої, які приїхали на місце події, констатували смерть робітника 1984 р. н.", – йдеться у повідомленні.

Комісія з розслідування виявила технічні та організаційні причини нещасного випадку. Технічні – конструктивні недоліки засобів виробництва та неякісне розроблення проектної документації на бетонозмішувальний вузол АБСУ. Зокрема, організаційні причини – виявлено порушення трудової та виробничої дисципліни (спроба працівника прибрати просипані матеріали із стрічки під час автоматичної зупинки стрічкового конвеєра), у тому числі невиконання вимог інструкцій з охорони праці та невиконання посадових обов’язків (незабезпечення додержання вимог нормативних документів з охорони праці, не обладнання огородженням підтримуючих роликів стрічкового конвеєра бетонозмішувального вузла АБСУ).

Розглянувши матеріали розслідування нещасного випадку, комісія визнала нещасний випадок пов’язаним із виробництвом.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:01 В Україні запрацювали нові правила отримання банківських карток: що змінилося 15:02 На Чортківщині вночі горіла будівля 14:03 На території Тернопільщини ввели тепловий режим: є обмеження для транспорту 13:01 Дзвінок від «служби безпеки банку» коштував двом жителькам Тернопільщини 129 тисяч гривень Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 12:06 За «вирішення питання» з ТЦК взяв понад чверть мільйона — суд стягнув майже стільки ж 11:00 Софія та Артем знову в ТОПі: Мін'юст назвав найпопулярніші імена новонароджених 10:04 До програми «Доступні ліки» додали ще 260 препаратів 09:30 Третій день в Тернополі триває акція на підтримку Федорова play_circle_filled photo_camera 09:00 Обірвалось життя підполковника ЗСУ, колишнього начальника Чортківського ТЦК Сергія Ємельянова 21:00 Сплави Дністром і терапія природою: на Тернопільщині запускають ретрит для молоді photo_camera 20:25 143 об'єкти нерухомості брата директора ДБР: медіа оприлюднили розслідування, яке суд заборонив 20:00 Відпустка на велосипеді заради України: норвезький депутат завітав до Тернополя 19:10 У Тернополі продовжують пікетувати на підтримку Михайла Федорова photo_camera 18:05 Біля Свято-Троїцького духовного центру ремонтують тротуар 17:20 У застосунку «Армія+» з'явився офіційний військово-обліковий документ 16:45 Рідні загиблих військових отримали відзнаки «Почесний громадянин міста Тернополя» 16:07 «Це і є демократія»: британські волонтери підтримали учасників мітингу в Тернополі play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up