Жінка відбивалася від нападників праскою. Розбійний напад в Ангелівці (оновлено)

Жінка відбивалася від нападників праскою. Розбійний напад в Ангелівці (оновлено)
  • Нападників було троє чи четверо. Всі говорили з кавказьким акцентом.
  • На підприємцеві, який першим дав опір злочинцям, живого місця немає. У поліції кажуть: били жорстоко.
  • У поліції просять повідомляти про всіх підозрілих кавказців на «євробляхах».

Кавказці напали на помешкання підприємця. Пробрались крізь вікно до хати і вимагали у родини гроші.

Розбійний напад трапився вчора, 22 травня, близько 2 ночі у с. Ангелівка, що неподалік Тернополя.

  • Злочинці залізли через вікно, в цей момент вдома були підприємець з дружиною, їхній син та мати одного з подружжя, - розповів деталі злочину начальник головного управління нацполіції в області Олександр Богомол.

Першим опір злочинцям дав сам господар. Чоловіка дуже сильно відгамселили.

  • Ми надіємось, що стан здоров’я потерпілого буде кращим, аніж він зараз виглядає, - каже Олександр Богомол. – Побиття було досить жорстоким. Другий зловмисник пробрався в кімнату, де була жінка і напав на неї. Господиня захищалась і праскою добряче йому «віддала».

Коли жінка ще крикнула, що вже повідомила поліцію і ті скоро будуть на подвір’ї, злочинці почали утікати через паркан. Господарі добре чули кавказький акцент у нападників. Особливо, коли ті щораз кричали: «Давай  дєньгі!»

  • Ми розуміємо, що це могла бути група кавказців з прив’язкою до місцевої кавказької спільноти, - каже Олександр Богомол. – Тому звертаємось до усіх тернополян повідомляти поліцію про підозрілих осіб кавказької зовнішності, особливо коли вони пересуваються на авто з євробляхами.

Злочинці добряче наслідили на місці. Всі ці докази ретельно зібрали і в поліції сподіваються, зможуть використати їх як доказову базу, коли зловмисників затримають. А це – лише питання часу.  

Підприємець, як нам вдалось з’ясувати, займається продажем вживаного взуття – реалізовує його на ринку поблизу «Диканьки».

Нападників зустрів такий опір господарів, що вони толком не встигли нічого забрати. Потягнули лише один перстень.  

Цей злочин, кажуть у поліції, схожий на розбійний напад, що стався минуло річ у Білій. Там господиня смертельно поранила ножем одного з нападників. Слідство дійшло висновку, що це була лише самооборона і кримінальне провадження щодо неї закрили. Детальніше читайте Жінка з Білої за вбивство нападника не відповідатиме. Справу закрили
 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • тойво
    від цих грузінів одні проблеми.так було зажди.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:03 «Благаю, подаруйте моїй дочці шанс жити…» Мама двох дітей бореться з онкологією 18:03 Хотів відпочити за кордоном, а втратив 76 тисяч: тернополянин став жертвою шахраїв 17:43 У Тернополі двох людей засипало землею під час робіт на вулиці Коновальця 17:33 У Тернополі 26 серпня без газу залишаться два мікрорайони Від читача 21:48 У час, коли росія цілеспрямовано б’є по торговельних центрах та гіпермаркетах, відповідальне ставлення до безпеки людей має бути на першому місці 17:02 На Київській облаштували заїзну кишеню до зупинки 16:35 На Сереті зіткнулись два човни: водія одного з них судитимуть за загибель 56-річного чоловіка photo_camera 16:10 У Мельниці-Подільській ремонтують дорогу: є обмеження для водіїв 15:30 У Бережанах спекли великого бублика на конкурс «Пиріг Незалежності» photo_camera 14:55 У Борщеві провели футбольний турнір у пам'ять про загиблих поліцейських 14:20 Дві бойові гранати та майже тисячу патронів зберігав вдома чоловік з Чортківщини 13:38 Суддю з Тернополя Володимира Гевка відсторонили від здійснення правосуддя 12:52 19-річний мотоцикліст травмувався в аварії на Чортківщині 12:20 У Тернополі вночі оновлюватимуть Руську: є обмеження для водіїв 11:42 У День Незалежності з полону повернувся Герой з Тернопільщини Сергій Бойчук 11:05 На війні загинув студент тернопільського технічного університету Богдан Починок play_circle_filled 10:30 Із офісу в Тернополі винесли ноутбук: поліція затримала підозрюваного 09:50 «Ми не розуміли, чому так сталося»: допитали медиків у справі про смерть однорічного Єремія під час лікування зубів 09:23 Деякі вулиці на «Сонячному» будуть без води 27 серпня 09:00 У Білій на Чортківщині освятили пам'ятники вісьмом Героям-захисникам photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up