Житель Чортківщини застрелився з раритетної зброї

Житель Чортківщини застрелився з раритетної зброї

54-річний житель села Угринь вкоротив собі віку на Різдво. Чоловік застрелився з пістолета найімовірніше часів Другої світової війни.

 

До правоохоронців Чортківського відділу поліції надійшло повідомлення від чергового лікаря районної лікарні про те, що у власному будинку застрелився житель села Угринь.

На місці трагедії поліцейські знайшли та вилучили пістолет невстановленого взірця, найімовірніше часів Другої світової війни та дві гільзи дев’ятого калібру. Вилучене скерували на експертизу, повідомляє відділ комунікацій ГУНП в Тернопільській області.

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (2)
  • Андрій Боднарчук
    Відколи це при самогубстві стало можливим зробити ДВА постріли?
    Осьмак Паша reply Андрій Боднарчук
    тому що він перший постріл зробив вгору
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Розігруємо чотири квитки на концерт JAMALA у Тернополі 21:00 Нацбанк вводить в обіг дві пам’ятні монети номіналом 10 гривень 20:05 Горять дачі на Тарнавського: на вулицях дим 20:00 Куди піти, що побачити у Тернополі на вихідні 29-30 серпня Від читача 11:29 Поліцейські викрили власника медіаресурсу та пов’язаному з ним Telegram-каналі впродовж кількох років систематично поширювали негативні та дискредитаційні матеріали щодо керівника одного з підприємств і його бізнесу. 19:00 У центрі Тернополя 29 серпня обмежать рух транспорту через забіг «Шаную воїнів» 18:20 На Тернопільщині оголосили штормове попередження через сильний вітер 17:40 «Понад усе мріяла співати»: на Вічну Ватру відійшла тернопільська пластунка, юначка Тереза Подоляк 17:00 Легенди львівських «Карпат» зіграють у Чорткові проти ветеранів «Кристала» 16:15 Чи могли військовослужбовці ТЦК в цивільному одязі здійснювати оповіщення на Курбаса — пояснюємо 15:40 «День пам’яті — у кожному дворі»: у Тернополі започатковують нову традицію вшанування Героїв 15:11 У Тернополі водій Mercedes скоїв аварію на парковці та залишив місце події 14:12 50 тисяч гривень і продукти викрали з кафе в Тернопільському районі 13:26 У Тернополі після операції померла студентка коледжу: поліція перевіряє дії медиків 13:15 Замість квітів на 1 вересня — донат на ЗСУ: у школі №22 закликають підтримати збір для Захисників 12:40 60-річного жителя Збаража затримали під час збуту автомата і набоїв 12:00 Школа з Тернополя долучилася до Національного проєкту «Пишемо есе» 11:30 Тернопіль зустрічає полеглих Героїв: кортежі рухаються вулицями play_circle_filled photo_camera 11:03 У Тернополі понад 500 дітей отримали допомогу до Дня знань 10:28 За отримання 2300 доларів хабаря судитимуть начальницю відділу ЦНАП та місцеву депутатку на Тернопільщині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up