Жителька Заліщицького району віддала шахрайці 5000 грн та 500 євро

Жителька Заліщицького району віддала шахрайці 5000 грн та 500 євро
Рятуючи від прокляття чоловіка та доньку, жителька Заліщицького району віддала шахрайці 5000 грн та 500 євро.

Усі сімейні заощадження виманила шахрайка у 65-річної мешканки села Ворвулинці Заліщицького району.

Невідома прийшла на подвір’я до пенсіонерки та запропонувала придбати домашні халати.

Коли жінка почала розглядати товар, незнайомка схопила її за руку та стала розповідати страшні речі.

Ворожка запевнила господиню, що її чоловік незабаром тяжко захворіє, а донька потрапить в смертельну аварію.

За декілька хвилин шахрайка переконала жінку у проведенні ритуалу очищення і наказала винести з дому усі заощадження. Перелякана господиня витягла зі сховку п’ять тисяч гривень й 500 євро та віддала ворожці.

Остання розбила яйце, пошепотіла над готівкою і повідомила, що через три дні поверне гроші й прокляття зникне. Допоки потерпіла оговтувалася від почутого, шахрайка покинула подвір’я. Жертва аферистки три дні чекала на повернення. Зрозумівши, що її ошукали, повідомила про пригоду правоохоронцям. Міліціонери відкрили кримінальне провадження та розшукують шахрайку.

Працівники міліції вкотре застерігають жителів області бути обачними та не довіряти незнайомцям.

Слід уникати будь-яких контактів з особами, які намагаються привернути вашу увагу. У жодному разі не дивіться їм в очі, не дозволяйте торкатись вас. Не погоджуйтеся на пропозиції незнайомців поворожити чи зняти порчу.

Якщо ви все ж стали жертвами шахрайства, у жодному разі не зволікайте, одразу звертайтеся до найближчого відділу міліції або за номером «102.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Таємниці замку і велич Катедри: у Тернополі стартує сезон травневих екскурсій 21:00 «Людина сама обирає посаду»: у Тернополі представили центр рекрутингу 50-ї артбригади 20:00 Двічі втратила дім — але не віру в себе: Юлія Колотиліна розвиває соцпроєкт з пошиття адаптивного одягу для військових play_circle_filled photo_camera 19:35 У пам'ять про викладача Володимира Брославського в педагогічному університеті організували донацію крові play_circle_filled photo_camera Від читача 11:35 ⚠️ Військові часто стають мішенню для шахраїв. 19:04 «Синочку, вір у себе, як я вірю в тебе». Після двох років полону повернувся Андрій Кузьмич 18:00 Військові тепер можуть отримати знижки на ліки: як скористатись 17:25 Школярі «Простору 28» показали, як створювати захищені тести, як функціонує SMART-місто та як виростити мікрозелень 16:52 Краса на 600 тисяч гривень: на кордоні затримали чоловіка з Тернопільщини за нелегальну косметику 16:15 Новий потяг «Сакура» курсуватиме через Тернопіль. Оновили за підтримки залізничників з Японії 15:43 Школи мають оновити правила доступу: заборонили вхід з тваринами і встановили порядок візитів батьків 15:05 Після дзвінка з картки тернополянки зникли майже 200 тисяч гривень 14:47 Робота в Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 29 квітня) 14:30 В Україні затвердили нові платіжки за газ. Що зміниться для споживачів 13:50 Світлої вічності, Учителю! В бою за Україну віддав життя педагог з Кременця Юрій Тимошенко 13:15 Неподалік Тернополя водій Audi врізався у відбійник 12:45 Поліція вивчає можливу бездіяльність дорослих після конфлікту між школярками у Тернополі 11:30 Справу тернопільського ресторатора, якого підозрюють в зберіганні наркотиків, передали до суду 11:00 Поїхали кататися і не повернулися: на Тернопільщині вночі розшукували двох дітей 10:40 Школярці, яка завдала важких поранень своїй однокласниці, повідомили про підозру
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up