Жителя Підгаєччини, який жорстоко побив двох хлопців, взяли під варту. Яке покарання загрожує кривднику

Жителя Підгаєччини, який жорстоко побив двох хлопців, взяли під варту. Яке покарання загрожує кривднику

Жителю Підгаєччини, що завдав тяжких тілесних ушкоджень 2 хлопцям у с.Гнильче, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без застосування застави. 

Нагадаємо, подія трапилася у селі  Гнильче Підгаєцького району вночі 25 травня. До співробітників районного відділення поліції надійшло повідомленням від місцевої жительки про побиття її 22-річного сина та його 17-річного друга. Хлопців з тілесними ушкодженнями спочатку шпиталізували до районної лікарні.

Проте наступного дня через погіршення стану здоров’я транспортували до медзакладу в Тернополі. У потерпілих діагностували тяжкі травми голови.

Читайте також: "Побили і залишили помирати на дорозі": хлопцям з Підгаєччини потрібна допомога. Стан важкий (18+)

Поліцейські провели слідчо-оперативні заходи, встановили свідків та очевидців  інциденту. В ході досудового розслідування з’ясувалося, що між потерпілими та підозрюваним виник конфлікт. Одна із версій – через дівчину, повідомляє повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області..
 

Встановлено, що на дорозі біля автобусної зупинки  місцевий житель,  1997 року народження, умисно завдав двом особам множинні удари дерев’яною палицею, руками та ногами в область голови, обличчя та тулуба, чим спричинив потерпілим тяжкі тілесні ушкодження. На даний час вони перебувають у лікарні.
Зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 121 КК України. За принципової позиції прокуратури підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без застосування застави. Триває досудове розслідування, повідомили  пресслужбі прокуратури Тернопільської області.

Довідково: санкція статті Кримінального кодексу України за вчинення інкримінованого злочину  передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.


 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:00 Кременецька академія імені Шевченка відзначила 220 років від дня створення 18:15 У тернопільському «Зоокутку» народилось оленя 17:31 Тернополяни скаржаться, що забрали тролейбус №5. У міськраді проблеми не бачать 17:00 Вулицю у Чернелові-Руському назвуть на честь загиблого Героя Василя Маційовського Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 16:00 Апеляція не допомогла: начальнику районного ТЦК залишили штраф і рік без водійських прав за п’яне водіння 15:34 У селах Чортківської громади встановлять майданчики для роздільного збирання відходів 15:00 У Тернополі оновлюють дорожню розмітку 14:20 Школярі висадили дерева на території майбутнього парку в Чорткові 13:30 Неподалік Тернополя посвятили відреставровану каплицю Матері Божої photo_camera 13:05 Куди піти, що побачити у вихідні 23-24 травня у Тернополі 12:05 На Теребовлянщині чоловік наловив мішок риби під час нересту — збитки на майже 250 тисяч гривень 11:30 За добу патрульні виявили шість кермувальників у стані сп’яніння 11:00 Житель Тернопільського району втратив 431 тисячу гривень, коли купував авто 10:25 Уряд дозволив використання систем оповіщення для оголошень про вшанування памʼяті 09:46 Артилеристи висловили підтримку чемпіону світу з боксу Олександру Усику напередодні поєдинку play_circle_filled 09:00 У Тернополі відкрили меморіальну дошку на честь Андрія Юркевича 08:00 На Торговиці частково обмежать рух транспорту 22:00 У Шумську зустріли звільненого з полону Андрія Кузьмича 21:00 З молитвою у кожному стібку: Ольга Кундис відтворює колекцію вишитого одягу у старовинних техніках
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up