Жителю Заліщиків загрожує до 10 років тюрми за спалене авто

Жителю Заліщиків загрожує до 10 років тюрми за спалене авто

Умисне пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду в особливо великих розмірах, інкримінують слідчі жителю Заліщиків. 37-річному чоловікову уже повідомили про підозру та обрали запобіжний захід — домашній арешт у нічну пору добу.

Про це повідомили в поліції Тернопільської області.

Ще 14 квітня близько 2 години ночі на лінію "102" зателефонував житель Заліщиків і повідомив, що у дворі будинку на вулиці Степана Бандери горить автомобіль марки Mercedes-Benz Ml 350.

На місце пригоди виїжджали пожежники та працівники поліції. Вогонь рятувальники ліквідували, але він суттєво пошкодив транспортний засіб.

Відео дня

Працівники слідчо-оперативної групи та фахівці служби надзвичайних ситуацій встановили, що автівка спалахнула в результаті підпалу.

У ході проведених оперативно-розшукових дій, працівники карного розшуку Тернополя та Чорткова спільно з експертами кримінального аналізу вийшли на слід підозрюваного. Позашляховик підпалив місцевий житель.

Свої дії пояснити чоловік не може, але каже, що на момент злочину перебував у стані сильного алкогольного сп'яніння.

Сума збитків встановлюють. За дане правопорушення чоловікові загрожує до десяти років позбавлення волі. Триває слідство.

Нагадаємо, раніше 20 хвилин повідомоляли, що на Тернопільщині чоловік спалив чуже авто через ревнощі.

 

Читайте також:

Спалив авто через ревнощі, коли мав бути у військовій частині? У суді доводив, що спав в цей час вдома

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up