Злодій "спалив" себе, скориставшись викраденою карткою у супермаркеті

Злодій "спалив" себе, скориставшись викраденою карткою у супермаркеті

Правоохоронці встановили особу зловмисника, причетного до пограбування завдяки використанню пластикової картки.

Лиходієм виявився раніше неодноразово судимий за майнові злочини 46-річний житель Тернополя.

Зловмисник скоїв відкрите викрадення майна у жертви, заволодівши портмоне. Готівки в чужому гаманці було небагато, тож зловмисник вирішив скористатися краденою банківською карткою. З чужим електронним гаманцем до супермаркету за продуктами  попросив піти свою знайому. Термінал прийняв оплату, і це стало зачіпкою для оперативників, аби вийти на слід грабіжника.

Кропітка оперативна робота дала позитивний результат. На даний час вирішується питання про оголошення зловмисникові підозри за вчинення пограбування та обрання міри запобіжного заходу, повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Як не стати жертвою кишенькового злодія: 
 

  • Перед поїздкою в транспорті готуйте гроші за проїзд не на зупинці і не в вагоні, а заздалегідь. Щоб гаманцем «не зривати очі» тим, хто полює на чуже в години пік.  
  • Великі суми краще носити не в гаманці, а окремо, бажано у внутрішніх кишенях сумки або одягу.
  • У штовханині сумку слід тримати міцно притиснутою до себе під пахвою або спереду, щоб вона постійно була у вас на очах.
  • Слідкуйте, щоб всі замки на сумочці були завжди застебнуті.
  •  Мобільний телефон не носіть в кишенях верхнього одягу чи у зовнішніх відділення сумок.
  • Їдучи у громадському транспорті, не відволікайтесь на довгі або емоційні розмови по телефону, так ви втрачаєте пильність. Щоб підібратися ближче до жертви, злодій може підтримати за лікоть при вході або на виході з транспорту, чи притримати двері, ніби пропускаючи вперед.
  • У магазині також стежте, щоб до вас ніхто не притулявся, не тримайте довго сумку відкритою.
  • Якщо ви все ж стали жертвою кишенькового злодія, негайно телефонуйте в поліцію.
     

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • я
    як термінал прийняв оплату якшо тре пин вводити
    хуй reply я
    не завжди
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:02 За смерть 24-річного мотоцикліста водій Hyundai отримав умовний термін 11:00 Третину нових компаній на Тернопільщині у 2025 році очолили жінки 10:00 «Нехай це буде свято весни»: чи відзначають тернополяни 8 Березня? 09:00 «На щиті» повертається додому Герой із села Залісці Юрій Швець Від читача 12:07 63 дозволи на працевлаштування іноземців видано Службою зайнятості на Тернопільщині у 2025 році 21:00 Янгол заслуговує пошани: рідні загиблого Героя Романа Гармаша просять підтримати петицію 20:03 У Кременці пасажирка випала з маршрутки й отримала тяжкий перелом: судили водія 19:00 Коли викликати аварійну водоканалу, а при якому пошкодженні дзвонити в ЖЕК чи ОСББ 18:00 У Гусятині відкрили простір реабілітації 17:00 100 років виповнилося Теклі Коцур із Великого Ходачкова 16:18 Спортсмен з Тернополя завоював для України перше «золото» Паралімпіади-2026 16:00 У Тернополі відкрили простір спецпідрозділу ГУР «Артан» 15:06 У міській лікарні №2 в Тернополі оновлять приміщення та під’їзд до поліклініки 14:05 «Шукаю не лише свого Романа, а всіх лютівців»: історія поліцейської, яка об'єднує сім'ї зниклих бійців photo_camera 13:02 Перекинулися в кювет: в ДТП потрапили комунальники з Тернополя. Один з них — на лаві підсудних
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up