Злодій викрав у пенсіонерки 27000 грн. Старенька ховала гроші за іконою

Злодій викрав у пенсіонерки 27000 грн. Старенька ховала гроші за іконою

27 500 гривень викрав з помешкання односельчанки 41-річний житель Гермаківки Борщівського району. 

Що з помешкання зникли всі збереження, поліцейським заявила 76-річна пенсіонерка. Жінка розповіла, відкладала гроші, що називається на чорний день, та одного разу, заглянувши до сховку за іконою не виявила конверта з чималою сумою. Хтось проник до будинку літньої жінки і поцупив понад 27 тисяч гривень.

Поліцейські, оглянувши місце злочину, не знайшли шляхів злому, очевидно, злочинець проник до помешкання безперешкодно. Бабуся зізналася, інколи забуває ключ в замку вхідних дверей, тож зловмисник міг цим скористатися.

Оперативними заходами поліцейським вдалося встановити особу зловмисника. Ним виявився сусід пенсіонерки. Чоловік ніде не працює, а перехилити чарку любить, тож, знаючи, що старенька відкладає гроші, одного разу припильнував, коли її не було вдома, і поцупив заощадження. Як зізнався, майже всю суму витратив на випивку.

 

Зловмисникові інкримінують частину 3 статті 185 ККУ. Триває досудове розслідування.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Відійшов у вічність лікар акушер-гінеколог з Бережан Юрій Чучман 21:00 До 450 грн у третій платіжці за газ: які будинки Тернополя перевірятимуть та що варто знати мешканцям 20:00 Смачне м’яско і ковбаска — у «М’ясні витребеньки»: від виробництва до вашого столу play_circle_filled photo_camera 19:00 Жителів Тернопільщини попередили про особливу небезпеку через загрозу атаки на найближчу ніч Від читача 11:35 Які небезпеки чатують онлайн та як убезпечити підлітків 18:00 Повірив у «грошову допомогу» в месенджері: житель Тернопільщини втратив майже 50 тисяч гривень 17:00 Незаконний кар’єр на Чортківщині: судитимуть директора підприємства за видобуток супіску на 52,9 мільйона 16:15 До 26 гривень може зрости вартість проїзду у Тернополі. Відбулись громадські обговорення 15:40 Вихідні у червні 2026: чи будуть в Україні додаткові неробочі дні 15:15 Укрзалізниця відновлює рух потяга «Київ —Рахів», що курсує через Тернопіль. Будуть й інші зміни 14:30 Весна на Тернопільщині завершиться похолоданням, вітрами та дощем 13:50 Життя, які обірвала війна: у Тернополі молились за спокій душ захисників photo_camera 13:12 На Коновальця восьмирічна дівчинка потрапила під колеса автівки 12:37 У Тернополі відбудеться благодійний концерт «Оркестри волі» 12:05 Розшукують водія електросамоката, який у Сопільче врізався в дитину на велосипеді та втік 11:30 Крадіжка в офісі: тернополянину загрожує до восьми років за викрадені 10 тисяч гривень 11:15 Таунхауси «ЕDEM Таун», продаж другої черги розпочато (новини компаній) 10:50 У школах Тернополя пролунав останній дзвоник play_circle_filled photo_camera 10:18 На майдані Перемоги встановлять меморіальну таблицю загиблому захиснику Валерію Дорохову 09:35 Завершується термін подачі заяв на призначення допомоги для ВПО
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up