Злодія, який пограбував будинок в Байківцях, допомогла знайти собака (ФОТО, ВІДЕО)

Злодія, який пограбував будинок в Байківцях, допомогла знайти собака (ФОТО, ВІДЕО)

Підозрюваного у крадіжці оперативно затримали працівники Тернопільського відділення поліції.

Електроінструментів на кілька тисяч гривень з нежитлового будинку викрав невідомий. Злочин трапився 13 травня в період з 9 до 11 години в селі Байківці, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Саме в цей час господар відлучився на дві години, а коли повернувся, то зрозумів, що в будинку побували невідомі.

- В середину новобудови зловмисник проник шляхом віджиму металопластикового вікна в цокольному приміщенні новобудови, - розповів начальник Тернопільського відділення поліції Володимир Гарасимів.

Про крадіжку він повідомив на лінію "102". Потерпілий розповів, що з будови зникли болгарка, два перфоратори та циркулярна машинка. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група та кінологи. Менш як за дві години оперативники вийшли на слід підозрюваного. 

- За допомогою кінологічної собаки, яка нам дала напрямок ймовірного руху злочинця, нами був відпрацьований маршрут руху. В подальшому на вулиці Стуса в Тернополі при відпрацюванні камер відеоспостереження, ми встановили чоловіка, який ніс при собі сумку. 

Підозрюваний -  житель Шумського району. Чоловік неодноразово потрапляв в поле зору правоохоронців за майнові злочини.  

Його затримали згідно статті 208 КПК. При собі чоловік мав сумку з викраденими електроінструментами. Вирішується питання про оголошення йому підозри згідно статті 185 частина 3 ККУ та обрання міри запобіжного заходу - тримання під вартою. 

Працівники поліції перевіряють шумчанина на причетність до аналогічних злочинів. Триває слідство. 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (5)
  • Галина Дідуник
    Навіщо закривати обличчя злодія ,від кого ховаєте.
  • Андрій Лищишин
    Кінолугу респект сам служив в кінологічні службі вч зоо2 львів
  • Абдула Джула
    Молодець собачка,купіть йому за те гарного корму!!
  • Vasil Chizhov
    Молодці. Особливо песик. Бо поліція злочини не дуже хоче бачити
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:55 Знову горять дачі на Тарнавського. Загоряння у трьох місцях 13:04 ДТП на Дамбі: пішохід помер у лікарні, а водія засудили до умовного терміну. Що змінила апеляція? 12:00 Укрзалізниця змінює розрахунок цін на деякі квитки: які подорожі тепер будуть дорожчими 11:00 Що подивитися в кіно 25–26 квітня: афіша для тернополян Від читача 11:35 ⚠️ Військові часто стають мішенню для шахраїв. 10:00 Серед звільнених з полону воїн з Тернопільщини, якого понад два роки вважали зниклим безвісти 09:00 Тернопільщина втратила Захисників Андрія Гучика, Івана Роговського, Вадима Саєнка, Андрія Студеного 08:05 Вночі ворог завдав масованого удару по українських містах: у Харкові та Дніпрі є прильоти, багато поранених 22:00 На Тернопільщині оголосили штормове попередження через сильний вітер і заморозки 21:00 Пропонують прибрати пішохідний перехід на Київській — петиція 20:03 Вже другу жінку забив до смерті, а 20 років тому мав судимість за вбивство 18:38 У Хмельницькому чоловік стріляв у дворі житлового будинку 18:20 Через ремонт дороги на Микулинецькій змінили рух тролейбуса №8 17:48 Із полону повернулись п'ять військовослужбовців — жителів Тернопільської області 17:35 У Шумську зустріли звільненого з полону Захисника Івана Дробоцького 17:03 100 років виповнилося Ганні Олійник з Теребовлянщини 16:05 Наші вдома: 193 українські воїни повернулися додому в межах обміну (оновлене) play_circle_filled photo_camera 15:40 У селі на Кременеччині жінка стріляла з рушниці, щоб розлякати хижих птахів 15:10 На Збаразькій пішохід перебігав дорогу між машинами — отримав постанову 14:57 Тернопіль озеленюється і допомагає ЗСУ: Сергій Надал (пресслужба Тернопільської міської ради)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up