Злодіям у Тернополі за ніч вдавалося винести з одного під’їзду по два-три двоколісники

Злодіям у Тернополі за ніч вдавалося винести з одного під’їзду по два-три двоколісники

Трос-замок не вберіг велосипед тернополянина від крадіжки. А вийти на слід зловмисника правоохоронцям допомогла камера спостереження.

Залишаючи свій велосипед на ніч у під’їзді, 24-річний житель Тернополя був впевнений  у його цілковитій безпеці.  Проте вже зранку чоловік виявив відсутність свого двоколісника, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Не став на заваді крадієві трос-замок, яким транспортний засіб був пристебнутий до радіатора опалення. Зловмисникові знадобилося декілька хвилин, аби перерізати його.

Отримавши повідомлення про крадіжку велосипеда з п’ятиповерхівки в центрі міста, співробітники Тернопільського відділу поліції розпочали оперативно-розшукові заходи щодо розкриття злочину. Вийти на слід зловмисника правоохоронцям допомогла камера відеоспостереження, яка зафіксувала, як він виходить з під’їзду з чужим велосипедом.

Оперативники карного розшуку встановили, що до крадіжки причетний 42-річний тернополянин. Чоловік неодноразово був судимий за майнові злочини.

Крадений велосипед у підозрюваного вилучили. Дії тернополянина слідчі кваліфікують за статтею 185 ККУ – крадіжка. Триває досудове розслідування.

 

Як свідчить поліцейська статистика, такі випадки непоодинокі.  Бувало, що злодіям вдавалося за одну ніч винести з одного під’їзду по 2-3 двоколісники.  Люди розуміють і знають про те, що небезпечно зберігати велотранспорт у місцях загального користування, проте сподіваються, що з ними прикрих історій не трапиться.

Дбати про охорону велосипеда – єдиний вихід із ситуації і, певно, найбільш дієвий. Двоколісники варто зберігати у місцях, які знаходяться під охороною, або у приміщеннях, котрі замикаються. На ніч беріть ровер з собою у квартиру. Якщо залишаєте двоколісник лише на декілька хвилин під магазином, аптекою, чи іншими установами, попросіть когось зі знайомих за ним наглянути. 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Троє бігунів Тернопільщини представлять Україну на чемпіонаті Європи з гірського бігу та трейлу 19:03 Колишнього депутата райради на Тернопільщині за смертельну п’яну ДТП суд відправив до в’язниці 18:30 Ліквідовують наслідки підтоплення підвалів у двох багатоповерхівках на Коновальця 18:00 «Світло душі»: у Тернополі відкрили виставку до 30-річчя Героя Небесної Сотні Назарія Войтовича play_circle_filled photo_camera Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 17:00 Середня зарплата на Тернопільщині у квітні впала на 4,4%: де платять найбільше та найменше 16:30 Судитимуть керівника спиртзаводу на Тернопільщині 16:00 Петицію про тернопільський стадіон підтримали у міськраді. Що вирішили 15:20 На Тернопільщині оголосили штормове попередження 14:45 У Сквері Кобзаря вшанують пам’ять дітей, чиї життя забрала війна 14:30 Робота в Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 3 червня) 14:15 «Діти втрачали свідомість». Тернопільські батьки розповіли про масове отруєння у Карпатах 13:40 В аварії у Дарахові травмувалися троє людей 13:10 У тернопільській маршрутці травмувалася жінка 12:45 Офіційний старт: у Тернополі відкривають купальний сезон (оновлене) 12:15 У селі Петриків гасили пожежу житлового будинку 11:50 Випускники тернопільських шкіл отримають спеціальні відзнаки за успіхи у навчанні 11:17 Замість заробити в інтернеті жінка з Тернополя втратила понад 262 тисячі гривень 10:42 Схема на 1,2 мільйона: жителю Чортківщини повідомили про підозру за продаж «гуманітарних» авто photo_camera 10:10 У Тернополі відзначатимуть Всесвітній день донора (програма заходів)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up