Знайшли злодія, який поцупив речі в нового знайомого після спільного застілля

Знайшли злодія, який поцупив речі в нового знайомого після спільного застілля

Грабіж інкримінують правоохоронці Тернопільського відділу поліції мешканцю Гусятинщини. Чоловік викрав речі у товариша "по пляшці".

- Цей  злочин трапився ще на початку липня, – розповів  заступник начальника Тернопільського відділу поліції Сергія Гатанюка. –  До нас із заявою звернувся мешканець Підволочиського району і повідомив, що невідомий відкрито викрав у нього півтори тисячі гривень, мобільний телефон, електробритву та ноутбук.

Потерпілий розповів, що 1 липня близько 15.00 зайшов в заклад громадського харчування неподалік "Автовокзалу". Обідав і розпивав спиртні напої. До компанії запросив невідомого, який сидів неподалік. Продовжили "святкувати" разом. Новий знайомий помітив, що співрозмовник захмелів, взяв його речі та почав тікати. Житель Підволочищини наздогнав злодія, але грабіжнику, все-таки, вдалося вирватися і втекти з цінними речами.

За допомогою відео, яке зафіксувало грабіжника, поліцейські встановили особу зловмисника. Ним виявився раніше судимий житель Гусятинського району. Як стало відомо у ході слідства, наразі він перебуває в СІЗО Хмельницького. Після вчиненого злочину на території нашої області, він поїхав у сусідню. Там його затримали при спробі крадіжки з авто.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:35 Доплати до пенсії — хто отримає 300 грн, а хто 570 грн 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Ігоря Баїка, Олександра Рижого, Івана Гасяка і Володимира Костенюка 08:04 Графік відключення світла в Тернополі та області на 1 грудня 08:00 НБУ підвищив курс долара на 1 грудня Від читача 23:09 Офісам "Зроблено в Україні" в Кременці та Чорткові - 1 рік 21:03 Семеро дітей, чиє світло не згасне: Тернопіль оплакує наймолодших жертв ракетного удару (ВІДЕО) 20:03 Важливі новини Тернополя та області за 24-30 листопада: дивіться відео photo_camera 19:00 Іграшки від 4 грн, штучні ялинки до восьми тисяч. Яку новорічну атрибутику вже продають у Тернополі 18:05 Тернопільські спортсмени здобули медалі на 25-тих Літніх Дефлімпійських іграх в Токіо 17:05 60% боргів за комуналку в Україні були закриті без оплати заборгованості 16:00 Стартує заборона на вилов раків 15:00 Кожен подарунок — як обійми з дому: тернополян закликають зібрати «Коробку тепла» для ЗСУ 14:00 Як зварити вдома надзвичайно смачне какао: три покрокові рецепти 13:00 Шахраї пропонують за гроші «включити» військовополонених у списки на обмін 12:00 День гри: тернопільська «Нива» проведе останній домашній матч у цьому році 11:00 Нелегальну АЗС викрили податківці Тернопільщини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up