На фестивалі у Тернополі приготують рекордну ковбасу

На фестивалі у Тернополі приготують рекордну ковбасу

Перший фестиваль локальної їжі та культури «Тернопільська брама» пройде 5-7 травня на Театральному майдані. 


Цей фестиваль стане гучним початком фестивального сезону у Тернополі, адже організатори хочуть запросити ледь не всю Україну стати свідком встановлення кулінарного рекорду – найдовшої в Україні 400-метрової ковбаси. Яку, до речі, обіцяють роздати всім присутнім безкоштовно.

Для оформлення -  7-метрова брама

«Назва фестивалю «Тернопільська брама» обрана невипадково. В українській традиції добрі господарі зустрічають гостей біля брами, біля воріт.

- Так і ми будемо символічно зустрічати туристів, мешканців інших міст біля брами. Причому не лише символічно, адже у наших планах відтворити тернопільську браму у вигляді 7-метрової скульптури з гастрономічних елементів,  - розповідає один з організаторів фестивалю, ресторатор Михайло Гросуляк.

Окрім брами, територія фестивалю буде оформлена у стилі старого довоєнного Тернополя. Лише три дні на Театральному майдані тернополяни зможуть побачити кількаметрові споруди, які вже зникли: Ратушу, старий замок, залізничний вокзал, тощо.

Ковбаса як хмарочос

Головним здобутком фестивалю стане встановлення нового кулінарного рекорду України – 400 метрової ковбаси. Тільки представте, що довжина цієї ковбаси буде більшою за найдовший хмарочос Європи. Або як десять 10-поверхових будинків!

«Фестиваль «Тернопільська брама» Тернопіль та місцеві підприємства презентують усій Україні. Тому «Тернопільський м’ясокомбінат» ставить перед собою завдання побити вже існуючий в Україні рекорд з найдовшої копченої ковбаси, щоб наше місто увійшло в гастрономічну історію країни.

- Плануємо приготувати 400-метрів ковбаси і пригостити цим рекордом усіх гостей фестивалю», - розповідає генеральний директор компанії «Агропродсервіс», ініціатор рекорду Іван Чайківський.

Зафіксують рекорд представники Книги рекордів України.

Буде концерт

На сцені три дні фестивалю розважатимуть фіналісти «Євробачення» та музичного шоу «Х-фактор». Імена усіх виконавців та детальну програму організатори обіцяють оприлюднити згодом. А поки закликають тернополян та гостей міста запланувати собі незабутній відпочинок на фестивалі «Тернопільська брама» 5, 6 та 7 травня.

Довідка

 «Тернопільська брама» - це один з чотирьох гастрономічних фестивалів, які будуть реалізовані у рамках реалізації ініціативи «Тернопіль fest» проекту «Громадський бюджет».

 

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 На кладовищі в Кракові, де вчинили наругу над могилою Лепкого, встановили тимчасовий барельєф 21:18 Свириденко подала у відставку з посади прем'єра 21:00 Аромат кави та данський затишок: родина ветерана розвиває кав’ярню-ростерію у Тернополі (Партнерський проєкт) photo_camera 20:01 Не взяли до ліцею чи змушують носити форму? В управлінні освіти кажуть, що це незаконно Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 19:03 Дружина військового, якого знайшли мертвим, розповіла про останню розмову з чоловіком 18:00 Військовий облік юнаків 2009 року народження: у ТЦК пояснили, чи дозволять виїзд за кордон 17:20 Світлана Озерчук, Ольга Різник та Ольга Чортик очолять гімназії в Тернополі 16:50 Ольга Ваврик може стати директоркою Тернопільського обласного художнього музею 16:10 Діагноз, який перевернув життя 11-річної Каті: родина просить про допомогу 15:45 У Бережанах чоловік продавав наркотики по 300 гривень за грам: його затримала поліція 15:15 Поширював у Viber інформацію про ТЦК: суд виніс вирок жителю Тернопільщини 14:50 Конкурс на посаду керівника філармонії перенесли — не змогли обрати голову комісії photo_camera 14:10 Масова загибель бджіл на Збаражчині: пасічники кажуть про отруєння 13:36 У Тернополі відбувся XIV Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам'яті Євгена Ворка 13:05 Американець із Кентуккі приїхав до Чорткова, щоб плести маскувальні сітки photo_camera 12:31 Директора Тернопільського аеропорту Володимира Кулака увільнили від обов'язків через мобілізацію 11:55 «Ліга Дужих. Діти»: у Тернополі стартував набір до дитячої команди з ампфутболу 11:15 П'яний водій пропонував 25 тисяч хабаря тернопільським поліцейським 10:47 Смертельна аварія біля Тернополя: після зіткнення мікроавтобуса та легковика загинула жінка photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up