На Театралці тернополяни можуть «торкнутись до культури»: що там відбувається

На Театралці тернополяни можуть «торкнутись до культури»: що там відбувається
  • «Культурні пікніки» - фестиваль, який показує освіту в розвазі, проходить на Театральному майдані у неділю, 13 жовтня.
  • Подія зібрала в одному місці культурні та мистецькі установи.
  • Відвідувачі можуть познайомитися з митцями ледь не усіх сфер мистецтва й матимуть змогу «доторкнутись до культури».

Для усіх присутніх на Театралці відкрити лаштунки тих, хто працює в різних галузях культури. Загалом на Театральному майдані розташували 26 наметів.

- Ми сподіваємось, що цей захід зможе оживити культурне життя Тернополя, - кажуть організатори. - Суть «Культурних пікніків» - показати культуру через розвагу. Серед учасників «Культурних пікніків» – мистецькі школи, видавництва, музеї, заклади вищої освіти, майстри та колективи народної творчості, театральні й естрадні установи, бібліотеки, громадські організації та заклади позашкільної освіти.

Охочі можуть навчитися грати на музичних інструментах, ознайомитися та приміряти традиційне вбрання Тернопільщини, сплести мотанку, покерувати ляльками, які є у нашому Ляльковому театрі чи намалювати картину.

- Наше місто стало одним із двох міст України, після Харкова, де проходить подібний захід, - кажуть оргназіатори. - Ідея їх організації пішла від «Наукових пікніків», які вже неодноразово влаштовували в нашому місті.

Окремо облаштована сцена, де виступають вокалісти та танцювальні колективи. Працівники Тернопільського обласного краєзнавчого музею покажуть гостям заходу, як на Тернопільщині готувалися та проводили весілля. А біля оновленого фонтану «Кульбаба» творять тернопільські художники. Триватимуть «Пікніки» на Театральному майдані з 12.00. Організатори кажуть, подія, мабуть, триватиме довше, ніж планували - і після 15.

Культурні пікніки реалізовує в Тернополі Центр Науки Тернополя. Цей проект підтримав Український культурний фонд у рамках конкурсу «Створюємо інноваційний культурний продукт – програма УКФ».

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Спорт як шлях до повернення: Тернопільський обласний ветеранський простір допомагає ветеранам відновити активне життя 20:00 Тернополяни можуть платити за світло вдвічі менше: пояснюємо, як перейти на лічильники «день-ніч» 19:02 Річки басейну Дністра можуть досягти найнижчих рівнів за весь період спостережень 18:00 Виплати до Дня Незалежності 2026: хто та скільки може отримати від держави Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 17:45 У Тернополі розпочався благодійний концерт Павла Табакова play_circle_filled photo_camera 17:02 У Більче-Золотому центр реабілітації допомагає захисникам, цивільним та дітям повертитись до життя 16:00 Третій день фестивального містечка «Тернопіль Вражає»: як відпочивають тернополяни photo_camera 15:02 Відійшла у вічність багаторічна директорка школи-колегіуму Патріарха Йосифа Сліпого Марія Гуцал 14:23 «Щоб Тернопіль міцнів та процвітав»: які побажання залишають місту 14:03 Ракетний удар знищив книжковий ринок у Києві photo_camera 13:01 У Тернополі працює «Книжкова площа» photo_camera 12:04 Пиріг Незалежності – 2026: поділіться своїм родинним рецептом play_circle_filled 11:01 Вона сказала «Так»: тернополянин освідчився коханій під час концерту до Дня міста play_circle_filled 10:03 Аншлаг на Співочому полі: Тернопіль святкував День міста play_circle_filled photo_camera 09:00 Обірвалось життя Героя з Шумщини Михайла Слив’юка 21:00 «єКнига»-2026: що читають 18-річні українці
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up