З "Форуму видавців" книголюби повезли тонни книг

З "Форуму видавців" книголюби повезли тонни книг

24-й «Форум видавців у Львові» зібрав в одному місці понад 100 тонн книжок, 200 видавництв та тисячі відвідувачів, які мали змогу відвідати понад 900 культурних подій з 13 до 17 вересня.

Форум охопив майже весь центр міста Лева у 40-ка локаціях, але найбільше книгоманів можна було зустріти у львівському Палаці Мистецтв. Фокусна тема 24-го форуму – «Точка творення». 

- Основною метою цьогорічного фестивалю є створення платформи для комунікації, яка в майбутньому спричинить зародження абсолютно нових бачень. Адже пошук нових ідей є абсолютно зрозумілим в сучасному світовому контексті, бо нові візії ставали дзеркалом (і навіть рушієм)  змін у суспільстві, – пояснює програмна директорка Форуму видавців  Софія Челяк.

У програмі форуму майже 900 заходів. Їх розділили за темами: про історію, освіту, нон-фікшн та художню літературу.

Письменник Василь Шкляр представив нову книгу про підпільну боротьбу УПА на Тернопільщині «Троща», примірники якої розбирали на форумі десятками. До речі, під час презентації Василю Шлляку акомпонував на гітарі тернопільський поет-пісняр, бард Олександр Смик. 

Також цьогоріч представили великий вибір україглмовних коміксів про суперегероїв. Зокрема популярним серед форумістів був перший вітчизняний комікс «Воля».

Не обійшлось на форумі і без провокацій. Зокрема, презентацію збірки статей «Ліва Європа» довелося скасувати організаторам львівського Форуму видавців. Вони стверджують, що захід зірвали праворадикали.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • бурундук
    та ну, зараз паперові книги читають тільки старожили. молодь вміє з книгами тільки в інстаграмі фоткатись
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Від зеленого зерна до ароматного напою: як у Тернополі працює виробництво свіжообсмаженої кави (Партнерський проєкт) 20:00 Спека набирає обертів: коли на Тернопільщині чекати грозових дощів 19:03 Порозкидали оздоблення та поламали квіти: хто вчинив наругу над могилою Героя, з’ясовує поліція 18:06 Тричі вдарив дверцятами авто по нозі: під час оповіщення травмували тернополянина Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 17:00 Полуничне тирамісу — хіт літа 2026: готуємо ягідний шедевр за 15 хвилин 15:50 В аварії на Петриківському перехресті постраждав велосипедист 15:00 Тернополянин став жертвою псевдобанкіра та втратив 70 тисяч гривень 14:00 Де безпечно купатися на пляжах Тернопільщини play_circle_filled photo_camera 13:00 100 років виповнилося довгожительці з Тернополя 12:01 У Тернопільському районі згорів автомобіль 11:15 На Володимира Великого згорів закинутий дачний будиночок 10:30 Бабуся привезла дворічного онука до Тернополя і залишила в під’їзді будинку 09:33 Бійка в центрі Тернополя: лунав постріл 09:00 Він знав, що не повернеться... рідні загиблого Героя Романа Гармаша просять підтримати петицію
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up