У Тернополі покажуть фільм, музика до якого визнана кращою на Каннському кінофестивалі

У Тернополі покажуть фільм, музика до якого визнана кращою на Каннському кінофестивалі

11 серпня о 18.30 у Тернополі в “Сінема Сіті” відбудеться допрем’єрний показ української трагікомедії "Гірська жінка: на війні" режисера Бенедикта Ерлінгссона. 

Героїня фільму - 50-річна Халла, диригент хору, оголошує війну місцевому алюмінієвому заводу, який загрожує екології. Коли жінка планує свою найсміливішу операцію, то отримує несподіваного листа. Її заявка на усиновлення дитини нарешті схвалена і її чекає маленька дівчинка з України. Халла змушена припинити диверсійну роботу, щоб виконати свою мрію - стати матір'ю, однак перед цим вона все ж вирішує здійснити фінальну атаку, щоб завдати алюмінієвій промисловості руйнівний удар.

Картина створена в копродукції Франції, Ісландії та України за підтримки Держкіно.
З українського боку виробництво фільму здійснювала компанія Solar Media Entertainment. 


Світова прем'єра відбулася в травні на Каннському кінофестивалі, де фільм отримав приз за найкращу музику. Окрім того, стрічка висунута на премію Європарламенту. 
В український прокат картина вийде 16 серпня.
 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Розігруємо чотири квитки на концерт JAMALA у Тернополі 21:00 Нацбанк вводить в обіг дві пам’ятні монети номіналом 10 гривень 20:05 Горять дачі на Тарнавського: на вулицях дим 20:00 Куди піти, що побачити у Тернополі на вихідні 29-30 серпня Від читача 11:29 Поліцейські викрили власника медіаресурсу та пов’язаному з ним Telegram-каналі впродовж кількох років систематично поширювали негативні та дискредитаційні матеріали щодо керівника одного з підприємств і його бізнесу. 19:00 У центрі Тернополя 29 серпня обмежать рух транспорту через забіг «Шаную воїнів» 18:20 На Тернопільщині оголосили штормове попередження через сильний вітер 17:40 «Понад усе мріяла співати»: на Вічну Ватру відійшла тернопільська пластунка, юначка Тереза Подоляк 17:00 Легенди львівських «Карпат» зіграють у Чорткові проти ветеранів «Кристала» 16:15 Чи могли військовослужбовці ТЦК в цивільному одязі здійснювати оповіщення на Курбаса — пояснюємо 15:40 «День пам’яті — у кожному дворі»: у Тернополі започатковують нову традицію вшанування Героїв 15:11 У Тернополі водій Mercedes скоїв аварію на парковці та залишив місце події 14:12 50 тисяч гривень і продукти викрали з кафе в Тернопільському районі 13:26 У Тернополі після операції померла студентка коледжу: поліція перевіряє дії медиків 13:15 Замість квітів на 1 вересня — донат на ЗСУ: у школі №22 закликають підтримати збір для Захисників 12:40 60-річного жителя Збаража затримали під час збуту автомата і набоїв 12:00 Школа з Тернополя долучилася до Національного проєкту «Пишемо есе» 11:30 Тернопіль зустрічає полеглих Героїв: кортежі рухаються вулицями play_circle_filled photo_camera 11:03 У Тернополі понад 500 дітей отримали допомогу до Дня знань 10:28 За отримання 2300 доларів хабаря судитимуть начальницю відділу ЦНАП та місцеву депутатку на Тернопільщині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up