Урочисті заходи з нагоди Дня українського добровольця відбудуться у Тернополі 14 березня. Їх проведуть із метою вшанування героїзму добровольців, які від початку беруть активну участь в АТО, а також задля підняття національно-патріотичного духу українського суспільства та вшанування пам’яті тих героїв, які поклали своє життя за майбутнє України.
Урочистості розпочнуть об 11.00 на Театральному майдані міста. Добровольців та військових привітають керівництво області та міста, а також представники духовенства. Учасників АТО нагородять медалями «За службу Україні», орденами «За мужність», «Лицарський Хрест Добровольця», «Честь і Слава».
Після офіційної частини буде концерт і тематичні локації – виставка стрілецької зброї, показові виступи військових, майстер-класи з тактичної медицини, презентації громадських об’єднань.
За пропозицією громадських організацій на День добровольця запрошуються не тільки жителі обласного центру, а й делегації з усіх районів Тернопільської області.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 10 від 11 березня 2026
Читати номер