Збірка від економіста з поетичною душею

Збірка від економіста з поетичною душею
Збірку поета та краєзнавця Володимира Бойка “У вихорі думок” презентували в читальному залі обласного архіву в четвер, 18 вересня.
Для Володимира Бойка це лише перша збірка. І майже вся вона пронизана глибокою патріотичністю. Як розповідає на презентації член Національної спілки письменників України Володимир Барна: - Поет у своїх віршах не може спокійно реагувати на події, які відбуваються в краї. Він реагує імпульсивно, бо сутність його українська!

- Всі великі поети починали з маленьких за обсягом книг, - стверджує поет, енциклопедист Михайло Ониськів. - Автор книги “У вихорі думок” - це людина унікальна, адже поєднує в собі і економіста, і краєзнавця. Ще й, окрім того, має великий дар у поетичному слові. У своїх творах Володимир Бойко звертається до читача не пишномовно, а відверто та щиро.

“Родзинкою” презентації стало читання віршів автора заслуженим артистом України Іваном Ляховським. Після цього пан Ляховський сам зізнався, що читав ці твори з особливим натхненням.

- Я дякую тобі, Володю, за те, що в твоїх поезіях є що читати, - каже Іван Ляховський. - Я за своє життя вже багато перечитав, але не все міг декламувати.

До речі, за фахом Володимир Бойко - економіст. Та незважаючи на це у чоловіка поетична душа і щирі вірші. А основною підтримкою та опорою для нього є дружина, яка у всьому допомагає чоловікові.

- У Володимира робота пов'язана зі статистикою і він міг би загубитися в духовному світі, - продовжує Володимир Барна. - Але ж ні, він не загубився, адже має ту людину, яка підтримує його протягом життя. Це його прекрасна половинка — його дружина. Наразі збірку “У вихорі думок” можна придбати лише в обласному архіві, адже вийшла вона надто малим тиражем.

Довідка:

Володимир Полікарпович Бойко — поет, краєзнавець, член Тернопільського обласного літературного об'єднання при ТООНСПУ. Народився 17 листопада 1953 року в місті Тернополі. Закінчив Тернопільську СШ №1 (1971), Тернопільський фінансово-економічний інститут (1975, нині — національний економічний університет). Сьогодні працює на посаді головного спеціаліста відділу прогнозування та планування регіонального розвитку головного управління економіки ОДА.

Свої твори публікував у газетах “Вільне життя”, “Ровесник”, “Свобода” (Тернопіль), “Губернія” (Харків) та ін.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:00 Краса крізь століття: 7 храмів Тернопільщини, що зачаровують історією та архітектурою 18:00 Відключення газу у Теребовлянській і Микулинецькій громадах: коли і де не буде газопостачання 17:17 Стрілянина на вулиці у Чернігові: що відомо play_circle_filled 17:05 Очільник патрульної поліції Євген Жуков подав у відставку після стрілянини в Києві Від читача 10:08 ПрАТ "Тернопільський кар'єр" шукає працівників 16:00 Нові символічні дати в Україні: У Верховній Раді планують змінити календар свят 15:00 17 нападів на працівників ТЦК зафіксували на Тернопільщині з 24 лютого 2022 року 14:00 У Бережанах зібралися пластуни з усієї області, щоб відзначити день першої присяги photo_camera 13:00 Після весілля — у тернопільську книгарню. Військовий-поет Павло Вишебаба поділився фото з нареченю photo_camera 12:00 Волонтери у Тернополі збирають речі для поранених військових: що потрібно і куди приносити 11:00 Кабмін вніс зміни до правил мобілізації: що змінилось для тих, хто має відстрочку 10:00 Теракт у Києві: поліцейських звинувачують у залишенні людей без допомоги. Розпочнуть розслідування 09:00 Війна забрала життя Героїв Василя Солоненка та Михайла Грабовського 21:00 Всесвітньо відома дорога паломників: Шлях Святого Якова можуть прокласти містами Тернопільщини 20:00 «Бабцю, напечіть домашніх пляцків — скоро буду вдома»: Петро Базар повернувся з полону play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up