"Діти на вулиці без нагляду та в одній білизні": батьки кажуть, що діти босоніж вибігли із групи дитячого садка

"Діти на вулиці без нагляду та в одній білизні": батьки кажуть, що діти босоніж вибігли із групи дитячого садка
  • Батьки вихованців дитячого садочка №22, що у Тернополі, скаржаться, що їхні діти посеред дня вибігли із приміщення на територію закладу. 
  • Ймовірно, вихователька не зачинила двері у групу. 
  • Завідувачка садочка спочатку казала, що такого не могло бути взагалі, потім, - що на вулиці діти були під наглядом виховательки. 

- У понеділок 2-го вересня в садочку № 22 у м. Тернопіль діти старшої групи розгулювали по території даного садку босі і лише у білизні (трусиках і маєчках) без супроводу вихователя, - таке повідомлення надіслав журналістам "20 хвилин" один із батьків вихованців садочка пан Ігор (ім'я змінено - прим. ред).

Чоловік розповів, що у їхній групі - нова вихователька. ЇЇ напарниця зараз - на лікарняному. Їй і повідомили очевидці про те, що на вулиці бігають діти у одній білизні. 

- Це було близько третьої години. Саме тоді діти мають спати, - розповідає дружина пана Ігоря Оксана. - Яким чином вони вибігли - ніхто не знає, але факт такий був.  Там було п'ятеро дітей. Можливо, поки вихователь вкладала інших дітей спати, ці якось самі вибігли на вулицю, але двері мали б бути закриті.  Від нашої групи до виходу - троє дверей. Як вони їх пройшли - невідомо. Далі - від виходу до хвіртки, що веде на вулицю, - ще кілька метрів. Я боюсь думати, що могло трапитися, якби дитина сама вийшла на вулицю. Зараз я на роботі, але весь час хвилююся тепер, що з моєю дитиною, де вона, чи все в порядку.

Як розповідає мама іншої дитини із тієї групи пані Надія, її син  у той день стояв у дверях на вулицю, а ще одна дівчинка вже була біля хвіртки. 

- Як насправді все було - ніхто не хоче розказувати, - говорить жінка. - Мій син сказав, що засоромився бігти в трусиках на вулицю, але одна із дівчаток вже була біля хвіртки. Завідувачка нам сказала, що вихователька на той момент шукала ключі. Чому вона не закрила групу, не знаємо, але могло трапитися все, що завгодно. 

"Такого бути не може"

Батьки розповідають, що 4 вересня вони пішли поговорити із завідувачкою дитячого садочка Галиною Чубак. За їх словами, керівник переконувала їх, що вихователь шукала ключі, коли діти вибігли на територію садка. 

За коментарем до завідувачки звернулась і журналістка "20 хвилин". Їй вихователька сказала, що уся ситуація - наклеп. 

- Ці факти не підтверджені. Ніхто не бачив, що ці діти і справді були на вулиці, - каже пані Чубак. - Такого просто не могло бути. У нас групи закриваються, діти весь час під наглядом вихователів. Якщо хтось з батьків бачить, що дитина без нагляду або в маєчці на вулиці - то хіба батьки зможуть спокійно пройти повз? Чому мені зразу ніхто не повідомив? Я думаю, що батьки самі не могли бачити такого, а просто із власних мотивів вирішили це сказати. 

Завідувачка наполягає, що батьки "перекрутили" усю ситуацію, і діти були не на вулиці, а просто стояли у дверях. 

- Той факт,що діти були на вулиці - неправда, - каже пані Чубак. - Діти в сонний час готувались до сну, переодягались в піжами. Декілька дітей, переодягаючись, відхилили двері, щоб подивитися, чи зайшло сонечко. Так, була спроба вибігти на вулицю. Вихователь у цей час була в коридорі. Вона за всім стежила. За ворота ніхто не вибігав. Більше коментарів ми не надаємо. 

Хто каже правду, у цій ситуації невідомо. Все ж редакція "20 хвилин" хоче звернути увагу адміністрації садочків на проблему, яку описуємо у матеріалі. Ми готові опублікувати коментарі усіх сторін, причетних то ситуації. 

Також очікуємо на коментар від міського управління освіти. 

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (5)
  • Оксана
    Цієї ситуації ніхто б і не знав якби діти нерозповіли
  • кобра
    22 садок це де ?
  • Валентина Веснушка
    Цікаво,чому "очевидці" не сфотографували дітей,які ,за їх словами,бігали роздягнуті і без нагляду?В наш час у кожного в кишені телефон.....
  • Оксана
    Я працювала в тому садочку і не таке бачила.Повірте це ще ягодки в порівнянні з тим що було
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:01 Штормове попередження оголосили на Тернопільщині: на область ідуть грози 17:40 Коли потрібно міняти мастило в АКПП: рекомендації та ознаки, що не варто ігнорувати (новини компаній) 17:20 З'явились рекомендації до зарахування на бакалаврат в університети Тернопільщини: як перевірити списки 17:04 Потрійна аварія в селі Колодне: одного з водіїв заблокувало всередині авто, серед постраждалих — дитина Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 16:40 Багатоповерхівку на 90 квартир в Монастириськах повернули у власність держави 16:30 Культура військової справи: що варто знати перед вступом (пресслужба) 16:09 Сучасна операційна у «Клініці професора Стефана Хміля»: показуємо, у чому її особливість play_circle_filled photo_camera 15:45 Розшукують водія, який, за даними поліції, вчинив аварію в Теребовлі та покинув місце play_circle_filled 15:30 «Далі буде»: український центр далекобійних дронів анонсував продовження ударів по цілях у РФ (соціальна реклама) 15:09 На вулицях Тернополя виявили два покинутих автомобілі. Власникам дали місяць, щоб їх прибрати 14:30 До Дня Народження Тернополя нагородять 56 захисників, медиків, освітян і волонтерів: повний список 13:45 Двоє дітей на мотоциклі збили пішохода в селі на Чортківщині: усі троє — в лікарнях 13:10 102 кращих учнів та студентів з Тернополя отримають іменні стипендії 12:35 На Чортківщині затримали 25-річного водія з підробленим посвідченням 12:02 Після потопу квартири на Коновальця, 20 сирі та цвітуть. Мешканці можуть розраховувати на допомогу? 11:35 На Текстильній сталась пожежа на приватному підприємстві 11:06 На Підгаєччині виявили тіло чоловіка, якого розшукували рідні 10:50 13-ти захисникам та двом видатним тернополянам присвоїли звання почесних громадян міста 10:15 Зарплати вчителів та студентські стипендії підвищать з 1 вересня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up