Спритники за певну плату пропонують випускникам та їхнім батькам придбати зошити сертифікаційних робіт ЗНО-2020 із відповідями до них, запевняючи в надійності й достовірності джерела інформації, щораз вигадуючи нові схеми. Наприклад, для «переконливості» надсилають лист із буцімто офіційної скриньки Українського центру оцінювання якості освіти. Безумовно, купити можна що завгодно, але стовідсотково це не буде тест ЗНО.
В Українському центрі оцінювання якості освіти створено потужну систему захисту інформації на всіх етапах підготовки та проведення ЗНО. Укладають тести і друкують сертифікаційні роботи в умовах суворої конфіденційності.
Аби не бути ошуканим, укотре застерігаємо: відхиляйте сумнівні пропозиції. Натомість для ретельної підготовки до ЗНО радимо проходити тести попередніх років, які є у вільному доступі в рубриці «Тести минулих років», перевіряти відповіді, аналізувати свої помилки, заповнювати прогалини у знаннях тощо.
Окремо зазначимо, що деякі шахраї неправомірно ставлять логотип центру оцінювання якості освіти на свій сумнівний контент. За зміст таких матеріалів Український центр оцінювання якості освіти відповідальності не несе.
Зауважимо, що актуальну інформацію щодо ЗНО ви можете прочитати на сайті Українцський центр оцінювання якості освіти, на офіційних сторінках у соцмережах Facebook, Instagram та новоствореному каналі Тelegram.
Аби не стати жертвами шахраїв, робіть свій вибір свідомо, користуйтеся достовірними джерелами, критично оцінюйте інформацію!
У 2020 році пробне ЗНО відбуватиметься в кінці березня.
Пробний тест не є обов’язковим для абітурієнтів, до того ж він платний.
Вартість складання одного пробного тесту в 2020 році
Ціна варіюється в залежності від регіону, у якому вступник складатиме іспит:
Івано-Франківська, Закарпатська, Тернопільська та Чернівецька області – 142 гривні;
Вінницька, Житомирська та Хмельницька області – 150 гривень;
Дніпропетровська та Запорізька області – 138 гривень;
Донецька та Луганська* області – 144 гривні;
Київська, Черкаська та Чернігівська області – 150 гривень;
Львівська, Волинська та Рівненська області – 150 гривень;
Одеська та Кіровоградська області – 138 гривень;
Харківська, Полтавська та Сумська області – 141 гривня;
Херсонська, Миколаївська та Крим* – 145 гривень;
Жителі окупованого Криму мають можливість скласти іспит на території Херсонської або Миколаївської областей. Жителі окупованих територій Донбасу складають іспити в населених пунктах, які підконтрольні українській владі, пояснює співрозмовник.
Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО будуть створені інформаційні сторінки, на яких до 2 березня розміщуватиметься інформація про час і місце проходження пробного ЗНО, а згодом – результати проходження тестування.
Вже з 21 травня розпочнеться основна сесія оцінювання і триватиме вона до 15 червня.
Нагадаємо, випускниця Анжела Патіота із Бережан отримала максимальну оцінку на зовнішньому незалежному оцінюванні 2019 з української мови та літератури. Рецептом успіху та враженнями від результату дівчина поділилась із читачами "20 хвилин". Читайте тут: Випускниця з Тернопільщини, яка отримала 200 балів на ЗНО, поділилась секретами успіху
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 40 від 2 жовтня 2024
Читати номер
Stefan Tsiunyk