Випускниця з Тернопільщини, яка отримала 200 балів на ЗНО, поділилась секретами успіху

Випускниця з Тернопільщини, яка отримала 200 балів на ЗНО, поділилась секретами успіху
  • Анжела Патіота із Бережан отримала максимальну оцінку на зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови та літератури.
  •  Рецептом успіху та враженнями від результату дівчина поділилась із читачами "20 хвилин".

- Результат я дізналась у п'ятницю. Спочатку подумала, що ця цифра - це максимальна сума, яку можна було отримати, - розповідає Анжела Патіота. - Це надзвичайні емоції. Мова для мене - це більше ніж просто предмет. Останні п'ять років я брала участь у мовознавчих конкурсах навіть на Всеукраїнському рівні. Тому підготовка була довготривалою.

Навчалась дівчина у Бережанській ЗОШ №2 у класі із поглибленим вивченням української мови. Вона розповідає, що дуже важливою для неї була підтримка та любов вчительки української мови та літератури Наталії Демчук. 

- Моя вчителька - це натхнення для мене, - каже дівчина. - Я думаю, що головне завдання педагога полягає в тому, щоб дитина просто відкрила себе. Вчитель має переконати дитину в її індивідуальності, в тому, що вона найкраща. Моя вчителька зуміла це зробити я їй дуже за це вдячна. Ми дуже гарно спілкуємось із моєю вчителькою. Вона передала мені любов до книг. В нас дуже схожі смаки у літературі. Досить багато книжок ми читаємо почергово. 

Радості від успіху учениці не стримує і сама пані Наталя. Каже, підготовка до ЗНО - це не один рік наполегливої праці.

- Анжела щорічно брала участь в предметних олімпіадах та конкурсах і здобувала перемогу та призові місця, - розповідає вчителька. - Цьому передувала сумлінна підготовка, яка логічно продовжилася в 11 класі. Анжела старанно працювала, і результат був очікуваний. Після складання ЗНО я перевірила роботу і не знайшла жодної помилки. Тому з'явилася впевненість у можливий максимальний бал. Коли отримали результати, то, безумовно, радості не було меж.

Незважаючи на чудовий результат із української мови, Анжела планує пов'язати своє життя із медициною. 

- Моя вчителька навчила мене вірити у себе, бути впевненою у всьому, - говорить Анжела Патіота. - Тому я переконана, що моя мрія здійсниться. У своєму рішенні я впевнена і думаю, що зможу підкорити вершини до яких прагну.

Як повідомила начальник управління освіти і науки ТОДА Ольга Хома, на Тернопільщині вже шестеро учасників ЗНО отримали 200 балів.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (23)
  • Світлана Глухенька
    Молодець  розумничка  . Вітаю .
  • Lesya Samoluk
    Молодець. Здійснення їй всього задуманого.
  • Татьяна Колесник
    Молодець , вітаю!!!
  • Ira Kalashnikova
    Зайка. Главное будь здоровой!!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:02 Зросла кількість жертв атаки у Києві (оновлене) 14:00 У центрі Тернополя порушник на електротранспорті отримав протокол 13:30 Де і коли дивитися другий півфінал «Євробачення», у якому виступить Україна play_circle_filled 12:45 На ринку в Тернополі виявили картоплю з перевищенням нітратів Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 12:12 7 тисяч доларів за бронювання: підозрюють тернополянина 11:06 У Тернополі 14 травня ремонтують дорожнє покриття і латають ями — перелік вулиць 10:30 У Тернополі відкрили меморіальну дошку захиснику Андрію Гребеняку 10:00 На Тернопільщині загинув 55-річний рибалка 09:30 Єрмаку обрали запобіжний захід: що вирішив суд 09:00 У бою за Україну загинув Герой з Чортківщини Олег Лега 08:00 У Чорткові реставрують Нову синагогу: який вигляд матиме photo_camera 22:00 11 хвилин у стані клінічної смерті: у Тернополі медики повернули жінку до життя 21:00 Заморозки повертаються: прогноз погоди в Тернополі та області на 14-17 травня 20:30 Вхопив сокиру і замахнувся на жінку. Як суд покарав за погрозу вбивством? 20:00 Новий медичний центр зі сховищем можуть збудувати у Тернополі. Шукають інвестора 19:00 Розшукують водія, який на Шептицького збив пенсіонерку та втік з місця аварії 18:33 У небі над Тернопільщиною 13 травня зафіксували 23 «шахеди» 18:03 Щонайменше 800 дронів рф запустила по Україні від початку доби: Зеленський про атаку, що триває 17:07 У Почаєві 10-річний хлопчик на велосипеді потрапив під колеса авто
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up