Обіди в тернопільських школах подорожчали

Обіди в тернопільських школах подорожчали

Віддати більше грошей доведеться батькам школярів за харчування у навчальних закладах. Таке рішення прийняли чиновники на виконкомі Тернопільської міськради 18 січня.

Тернопільські чиновники збільшили вартість харчування для учнів у місцевих школах. Таке рішення було прийняте на виконавчому комітеті місцевої ради. До прикладу, сніданок коштує 8 грн, обід – 12,8 грн, підвечірок – 3,2 грн, а вечеря – 8 грн.

Місцеві чиновники також встановили перелік категорій учнів, які звільняються від плати за харчування. Однак, для того аби отримати пільги на харчування батькам чи опікунам необхідно подати у навчальний заклад відповідні довідки і документи. Загалом, від сплати за харчування звільнені такі категорії, як:

  • Діти – сироти та діти, позбавленні батьківського піклування;
  • Діти із малозабезпечених сімей;
  • Діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах.
  • Діти, батьки яких загинули під час участі в АТО;
  • Діти, батьки яких є учасниками бойових дій на території проведення АТО (за висновками соціальних служб);
  • Діти, батьки яких беруть участь в АТО (протягом перебування в зоні АТО);
  • Діти, батьки яких отримали інвалідність під час участі в АТО;
  • Учні Тернопільського педагогічного ліцею спортивного профілю з посиленою фізичною підготовкою.

В управлінні освіти і науки Тернопільської міськради редакції “20 хвилин” сказали, що у понеділок 23 січня нададуть деталі, щодо підняття цін на харчування у школах міста.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Anonymous
    В 29-й школі сніданки теж по 10 грн ще від початку навчального року. Вартість обідів не знаю, бо дитина не залишається на групу продовженого дня.
  • Оля Адамчук
    В 12 школі вже по 10.75
  • Алла Коротченко-Дублянська
    а в школі №14 від вересня сніданок коштує 10 грн  а харчування жахливе картопля синьо-чорна.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:20 Для українців за кордоном запустили цифрову платформу «Додому» 16:50 У Західноукраїніському університеті відкрили стелу пам'яті полеглих студентів і викладачів 16:10 У деяких школах Тернопільщини працюватимуть «опорні кухні»: гарячі обіди матимуть усі учні 1-11 класів 15:30 Наші вдома: з ворожого полону повернули 160 українських Героїв play_circle_filled photo_camera Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 15:15 До понад 32 градусів у салоні: журналісти перевірили, яка температура у маршрутках і тролейбусах Тернополя 14:40 Сакура на згадку про курс: курсанти Тернопільського коледжу зберігають особливу традицію photo_camera 14:07 «Прошу — дайте моєму сину шанс!» Після невдалого стрибка у воду 17-річний хлопець знерухомлений 13:30 СБУ заявили про ураження двох російських кораблів військового забезпечення та засобів ППО 13:05 П’яний водій вчинив смертельну аварію та втік: суд залишив вирок у силі — сім років тюрми 12:33 Тернопільщину накриє надзвичайна спека: синоптики прогнозують +40°С 12:03 В аварії у Бережанах постраждав неповнолітній водій електросамоката 11:32 Пошукові роботи у Пужниках: польські та українські науковці не виявили масових захоронень 10:50 Спека — серйозне випробування для серця та судин: як вберегтись 10:10 Хотів «закрити кредит» — втратив 85 тисяч: нова схема шахраїв на Тернопільщині 09:37 Обирають керівника Тернопільського навчально-реабілітаційного центру: хто серед кандидатів 09:00 Війна забрала життя Героїв Вадима Сліворського, Дмитра Фуголя та Олега Ковалика 08:00 Зміни для водіїв: як тепер проїжджати перехрестя «Володимира Великого — Леся Курбаса — Овочева» 22:00 Світло молитви в темряві війни: у Тернополі молитимуться за полеглих Героїв 21:00 Всю службу стояв нерухомо: лелека прилетів на церковне подвір'я на Тернопільщині (фото дня)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up