В ОДА кажуть, що посилено контролюватимуть харчування дітей в школах та садках

В ОДА кажуть, що посилено контролюватимуть  харчування дітей в школах та садках

Посилити контроль за додержанням вимог санітарно-гігієнічних правил та норм утримання закладів освіти доручили районним державним адміністраціям та виконавчим комітетам органів місцевого самоврядування Тернопільщини.

Як повідомляє прес-службі Тернопільської ОДА, Ігор Сопель доручив забезпечити створення належних умов організації харчування дітей в закладах освіти.

Мета такого рішення -  запобігання випадкам харчових отруєнь, зміцнення матеріально-технічної бази харчоблоків закладів дошкільної і загальної середньої освіти.

Крім того, структурним підрозділам ОДА, райдержадміністраціям, виконавчим комітетам органів місцевого самоврядування, Головному управлінню Держпродспоживслужби в Тернопільській області належить вжити додаткових заходів щодо проведення навчання персоналу, який задіяний в організації харчування дітей.

Також буде посилено контроль за складанням тендерної документації для закупівлі харчових продуктів та надання послуг харчування дітей. Особлива увага звертатиметься на наявність експлуатаційного дозволу або державної реєстрації потужності з виробництва та обігу харчових продуктів у постачальників.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:25 Взяли під варту 60-річного тернополянина за підозрою у замаху на вбивство сусіда 15:03 Обіцяв «визволити» з полону: поліція оголосила підозру чоловіку за видурювання 154 тисяч гривень у дружини бійця 14:37 Медичний заклад в Тернополі отримав власну сонячну електростанцію 14:00 Поліцейські розшукують водія електросамоката, який на Короьова наїхав на жінку та втік Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 13:31 У Довжанці загинув чоловік після падіння з ковша трактора 13:00 У Великій Березовиці зупинили нетверезого водія, позбавленого права керування: пропонував хабар 12:30 Пікет біля міськради: вчителі протестують проти нового директора та заявляють про фальсифікації 12:00 У Тернополі та Бережанах у двох чоловіків виявили речовини, схожі на наркотичні 11:25 Затримки від півтори до майже трьох годин: два поїзди, що курсують через Тернопіль, запізнюються 10:53 П'ятеро рятувальників загинули на Харківщині внаслідок повторного ворожого удару 10:10 На Поліській частково перекрили рух для тратпорту через ремонт 09:40 Масована атака по Києву: пошкоджені будинки, «приліт» по Лаврі та багато постраждалих play_circle_filled photo_camera 09:00 Тернопіль в останню путь провів Героя Андрія Стоцького photo_camera 08:00 Географія по-новому: у школі Лановецької громади запрацював STEM-кабінет 21:00 Футболіст «Ниви» Ілля Ольховий підписав контракт з київським «Динамо» photo_camera 20:00 П’яний збив жінку на переході у Теребовлі і відбувся штрафом 19:00 Понад 800 донорів здали кров в межах тижня донора на Тернопільщині play_circle_filled photo_camera 18:00 Варто спробувати, поки триває сезон полуниці: рецепт простого пирога-галети від Клопотенка photo_camera 17:00 На пункті пропуску «Шегині-Медика» — затримки автобусів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up