Під «обстріл» тернопільських чиновників потрапили діти учасників АТО

Зміни в оплаті за харчування вихованців дошкільних навчальних закладів (далі — ДНЗ) та навчально-виховних комплексів торкнулися і дітей учасників АТО.

Під «обстріл» тернопільських чиновників потрапили діти учасників АТО

Родини отримають пільги на безоплатне харчування вихованців ДНЗ та дітей-школярів, якщо нададуть висновок із Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, що потребують цих пільг.

Служба розташована в будинку на вулиці Медовій, 3. Однак соціальні працівники одразу уточнюють, що довідку дадуть лише в тому випадку, якщо є підтвердження, що дитина зареєстрована чи проживає у Тернополі.

- Пільги з харчування для дітей учасників АТО – ініціатива тернопільської міськради, - каже заступник міського голови Леонід Бицюра. – Враховуючи те, що в місті є велика кількість дітей учасників АТО, ми вирішили надавати пільгу родинам, які не мають достатніх доходів. Саме тому соціальні працівники заповнюють відповідні анкети про дохід сім’ї.

Станом на 1 лютого Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді видав 497 висновків батькам, які беруть участь в АТО, є учасниками бойових дій на території проведення АТО і ще 26 – внутрішньопереміщеним особам.

- У садочках Тернополя є 314 дітей учасників АТО. Це не так вже й багато, - наголосила начальник управління освіти Ольга Похиляк. – Ми зробимо все, аби жодній дитині не було відмовлено в отриманні пільги на безкоштовне харчування.

Пані Похиляк пообіцяла журналістам, що всі діти, батьки яких брали чи беруть участь у бойових діях на Сході країни, і надалі харчуватимуться безкоштовно.

ДОВІДКА

Телефони Управління освіти і науки міської ради:  52-56-94, 25-34-36, 52-88-56.

 

Коментарі (0)

Ви не авторизовані

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook