Школи Тернопільщини отримають грошову допомогу від ЮНІСЕФ

Школи Тернопільщини отримають грошову допомогу від ЮНІСЕФ

Школи отримають гроші для того, щоб створити комфортні умови для учнів взимку та не переривати навчальний процес через холоди.

Опорні школи Тернопільської області отримають по 3 тисячі доларів від ЮНІСЕФ.

Про це повідомив голова Тернопільської обласної військової адміністрації Володимир Труш.

Кабінет Міністрів схвалив реалізацію спільного з ООН (ЮНІСЕФ) проєкту фінансової підтримки українських опорних закладів загальної середньої освіти у 2022-2023 навчальному році.

Відео дня

Програма ЮНІСЕФ «Спільно до навчання» поширюється на 1284 опорних школи по всій країні, в яких навчаються 450 тисяч дітей, у тому числі діти внутрішньо переміщених осіб. Заклади отримають фінансування в еквіваленті 3 тис. доларів США.

Це має допомогти школам організувати повноцінний освітній процес, комфортно перезимувати та не переривати навчання через негоду й холоди. Зокрема, кошти призначені на косметичний ремонт, закупівлю обігрівачів, генераторів, пального, підручників, а також – облаштування безпровідної мережі «Інтернет» (Wi-Fi).

До слова, наразі на Тернопільщині є 400 котелень, які працюють на альтернативних видах палива.

На випадок, якщо в умовах війни буде припинене постачання води, електроенергії або газу, забезпечують у першу чергу бюджетні установи, наприклад, лікарні, засобами автономного живлення, в тому числі, за допомогою міжнародних донорів.

На 1 вересня на об’єктах соціально-культурного призначення встановлено 230 генераторів, які забезпечують автономне електроживлення об’єктів. 

Нагадаємо, що 16 вересня у Тернополі відбулося екстрене засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській міській раді. 

 Читайте також:

У Тернополі на екстреному засіданні обговорювали ризики майбутнього опалювального сезону

Тернопільщина завершує підготовку до нового опалювального сезону

Готуємось до зими: скільки коштують обігрівачі у Тернополі. Ми порівняли ціни

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up