У міські дитсадки не будуть брати діток не з Тернополя

У міські дитсадки не будуть брати діток не з Тернополя
Велика черга для дітей-тернополян утворюється через те, що в групах їхні місця займають іногородні діти, стверджують в міській раді. Тож надалі директорам ДНЗ радять відмовляти батькам не з Тернополя у влаштуванні їх дітей в групи дитсадків міста.

- Цього року ми облаштовуємо два нових дитсадки, - каже мер міста Сергій Надал. - Але й вони не дадуть нам повністю зняти з черги всіх дітей, яких батьки хочуть влаштувати в дитсадки міста. Причина цьому одна - батьки, які живуть у навколишніх селах, віддають дітей в тернопільські дитсадки, тобто, не за місцем проживання. Ми розуміємо, що так їм зручніше, однак дитсадки Тернополя фінансують із міського бюджету. Тож, перш за все, навчатися там мають діти тернополян.

Після проведення територіальної реформи, коли до міста доєднають навколишні населені пункти, і бюджет буде об”єднаним, це питання знімуть. Поки що ж директорам дитсадків наголошують, що в дитсадки записувати варто лише дітей з міста.

Відео дня

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (19)
  • Natalia Skakodub
    Жах
  • Олена Степанова
    Перепрошую, але як на мою думку процент дітей, які власне проживають (неим населенням і міським.. А це вже питан зареєстровані) у сільській місцевості у дошкільних навчальних закдадах дуже низькаий.). Така зава міського голови - намагання розпалити ворожнечу між сільським населенням і міським... А це вже питання до СБУ
  • Анонім
    Іногородні  мера Тернополя не будуть обирати, то нафіг з садіку їх дітей. Класно ви мер перед виборами придумали щоб придобрити "місцевих" виборців.
  • Nat Tan
    Хай село ходить в село а як нема де до питайте у своєї місцевої влади
    Анонім reply Nat Tan
    а то нічого що податки ця людина платить у міцевий бюджет ? зцього виходить що також має повне право на ряд послуг, це моя думка.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:08 Забобони і заборони на Великдень: що радять робити для очищення і захисту від лихого 20:05 З російського полону додому повернувся Захисник з Тернопільщини 19:05 Як суди на Тернопільщині карають тих, хто відмовляється служити 18:17 В Україну повернули 277 звільнених з полону Захисників photo_camera Від читача 16:05 Поліція Києва та СБУ повідомили про підозру заступнику голови КМДА в організації схеми переправлення призовників через держкордон України 18:00 Тернопільська «Нива» поступилася «Маріуполь-Феніксу» 17:00 Тернопільські школярі передали великодні листівки та обереги для воїнів ЗСУ photo_camera 16:00 У Тернополі одружилися військові 15:00 Тернополянка втратила майже 400 тисяч гривень — шахрай представився працівником банку 14:02 У Тернополі освячують великодні кошики (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) play_circle_filled photo_camera 13:00 Плащаницю зі святих місць Зарваниці привезли на передову play_circle_filled 12:00 9-річний хлопчик кілька разів викликав поліцію для розваги play_circle_filled 11:03 Втратив документи, коли поранили. Чи можуть переслати паспорт, який замовив в іншому місті? 10:00 Готуємо мариновані яйця та імбир 09:15 Масштабна пожежа біля Тернополя: вогонь знищив частину Чистилівського орнітологічного заказника 09:00 На війні загинули Захисники Ігор Синенький з Теребовлі та Іван Щебивлок з Тернополя 22:00 Поліцейські застерігають від квартирних крадіжок напередодні Великодніх свят
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up