У Тернополі хочуть запровадити вступний екзамен у музичні і художню школи та електронну реєстрацію

У Тернополі хочуть запровадити вступний екзамен у музичні і художню школи та електронну реєстрацію

Для відкритого зарахування дітей до навчальних закладів у Тернополі, а також прозорого управління чергами, міська рада планує запровадити електронну реєстрацію дітей на проходження вступного іспиту для зарахування до 0-1-го класів трьох мистецьких позашкільних навчальних закладів.

Для обговорення та аналізу порядку проведення електронної реєстрації дітей при прийомі у мистецькі установи Тернополя (у музичну школу №1 імені В.Барвінського, музичну школу №2 імені М.Вербицького та у художню школа імені Михайла Бойчука), на порталі «Консультації з громадськістю» стартує електронне обговорення, до участі в якому запрошуються усі охочі жителі Тернопільської громади. Про це повідомляє пресслужба міської ради.

У тексті Проєкту серед іншого йдеться, зокрема, що електронна реєстрація дітей на проходження вступного іспиту у нульові-перші класи на навчальний період 2020/2021 н.р. через Систему буде тривати:

  • з 01.03.2020р. по 15.08.2020р. – в КУ ПСМНЗ «Тернопільська музична школа №1» ім.В.Барвінського;

  • з 01.03.2020р. по 15.08.2020р.  в КУ ПСМНЗ «Тернопільська музична школа №2 ім.М.Вербицького;

  • з 01.03.2020р. по 15.08.2020р. – в КУ ПСМНЗ «Тернопільська художня школа ім.М.Бойчука».

Вступні іспити будуть проводитися у період:

  • перша декада червня - в КУ ПСМНЗ «Тернопільська музична школа №1» ім.В.Барвінського;

  • 17-20 серпня 2020 - КУ ПСМНЗ «Тернопільська музична школа №2 імені М.Вербицького»;

  • 25.08.2020р. - КУ ПСМНЗ «Тернопільська художня школа імені Михайла Бойчука» (на відділи «Образотворче мистецтво» та «Художнє оздоблення текстилю» з живопису (натюрморт).

Першочергово будуть зараховатися на навчання в КУ ПСМНЗ діти, офіційно зареєстрованим місцем проживання яких є м. Тернопіль та населені пункти, які приєднані до Тернопільської  міської територіальної громади.

Прийом дітей у КУ ПСМНЗ планують проводити на конкурсній основі за результатами вступних іспитів, прослуховувань та переглядів тощо.

Прийом дітей до позашкільного навчального закладу може здійснюватись протягом навчального року  на основі вивільнених місць, йдеться у запропонованому до розгляду документі.

Подавати власні пропозиції та зауваження можна, ідентифікувавшися через ЕЦП або Bank ID і залишивши власні коментарі поруч з текстом консультації.

Обговорення порядку проведення електронної реєстрації дітей триватиме до 12 лютого цього року.

Згодом на порталі "Консультації з громадськістю" будуть опубліковані інші Положення, які регулюватимуть електронну реєстрацію дітей у перші класи, у дитячо-юнацькі спортивні школи, секції та інші гуртки.

Про початок обговорення цих Положень буде повідомлено додатково на сайті Тернопільської міської ради. 

А що ви думаєте про електронну реєстрацію дітей та вступні екзамени у мистецькі школи? Відповіді пишіть в коментарях.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:50 Москва горить: українські військові застосовують «далекобійні санкції» для рф play_circle_filled photo_camera 10:14 Забарикадувався у квартирі і вимагав покликати кума. Спецоперація на «Східному» (оновлюється) 09:37 Дві випускниці Теребовлянської спеціалізованої школи-ліцею склали НМТ на максимальні 200 балів 09:00 «На щиті» повертаються Герої з Тернопільщини Сергій Оліярчук, Віталій Соколік, Остап Романюк та Михайло Вільк Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 08:00 На перетині вулиць Володимира Великого та Леся Курбаса облаштовують кругове перехрестя 22:00 «У будинку загинуло так багато людей… я чудом вижив»: історія тернополянина, який пережив російську атаку photo_camera 21:00 Міноборони обіцяє провести перевірки в усіх ТЦК 20:01 «Зроблено з любов’ю, як у мами»: ветеран війни розвиває виробництво домашніх напівфабрикатів у Тернополі photo_camera 19:00 Майже півтора мільйона передбачили на ексгумацію поховань на Микулинецькому цвинтарі 18:00 Директоркою школи №22 стала вчителька інформатики 17:14 Загибель директора та керівниці відділу меблевої фабрики: що нового у справі про аварію 16:40 МОЗ розширило сервіс пошуку найдешевших ліків 16:08 Обговорення без обговорень? Як у Тернополі вирішують долю підвищення тарифу на воду 15:50 1474 жителі Тернопільщини перебувають на обліку поліції за домашнє насильство 15:20 Суд постановив конфіскувати сім автомобілів, які ввезли на Тернопільщину під виглядом гуманітарки 14:43 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 17 червня) 14:20 У Тернополі демонтують 23 незаконно встановлені платіжні термінали 13:40 У Тернополі ресторан оштрафували на 48 тисяч гривень через кальяни та рекламу сигарет 13:10 Помста товаришу: за крадіжку відповідатиме 17-річний тернополянин
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up