Учні 9-х класів не здаватимуть державну підсумкову атестацію за технологією ЗНО - роз'яснення

Учні 9-х класів не здаватимуть державну підсумкову атестацію за технологією ЗНО - роз'яснення
  • 2019 року державну підсумкову атестацію за технологією ЗНО здаватимуть лише учні 11-х класів, а також студенти закладів вищої (коледжі та технікуми) та професійної освіти, які цього року завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти.
  • Учні 9-х класів, як і в попередні роки, здаватимуть ДПА у письмовій формі (НЕ в формі ЗНО).

Відповідне роз'яснення надає МОН  10 січня 2019 року, у зв'язку численними зверненнями учнів та їхніх батьків щодо проходження державної підсумкової атестації в формі ЗНО у 9-му класі.

Як раніше повідомляла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, запуск ЗНО в 9-му класі планується до старту старшої профільної школи НУШ. За чинним календарем реформи це орієнтовно після 2026-2027 навчального року.

Стосовно випускників 11-х класів, то їм результати ЗНО зараховуватимуться як оцінки за ДПА з таких предметів:

  • українська мова і література (частина з української мови) (обов’язково);
  • математика або історія України (період ХХ - початок ХХІ століття) (на вибір випускника);
  • один з предметів, за якими складається ЗНО (на вибір випускника).

Учням, які оберуть іноземну мову, результат ЗНО буде зараховано залежно від рівня, на якому вони вивчали мову.

Студенти закладів вищої та професійної освіти складатимуть ДПА у формі ЗНО тільки з двох предметів: української мови та на вибір математики або історії України.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 За що тернополяни люблять своє місто та що бажають Тернополю до Дня міста play_circle_filled photo_camera 20:00 Кров, яка їде на фронт: Захисники просять допомогти врятувати «кровомобіль» 19:12 Смертельна аварія на виїзді зі Зборова: загинули водій та 14-річна дівчина 19:00 У Тернополі відбудеться масштабна виставка наметів Tent Expo: знижки -20% та тест-драйв просто неба (новини компаній) Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 18:00 Поліцейські Тернопільщини розслідують шахрайство на понад 112 тисяч гривень 17:20 Дитсадки Тернополя-2026: чи є черги, кого беруть і що потрібно знати батькам 16:40 «Молимося і віримо, що вони повернуться»: у Літятині відкрили «Алею Надії» photo_camera 16:01 Померла медична сестра поліклініки міської лікарні №2 Оксана Соловʼянова 15:20 Як отримати грант на власний бізнес: тернополян запрошують на практичну зустріч 14:40 Демонтують незаконно встановлені напівсфери біля житлового будинку на Крушельницької 14:00 У Тернополі поменшало школярів: затвердили мережу класів на новий навчальний рік 13:40 Виплати до Дня Незалежності 2026: який розмір виплат у 2026 році 13:21 Розвиток дітей у Тернополі 2026: огляд гуртків, секцій, клубів та студій (партнерський проєкт) 13:00 У Тернополі приберуть з вулиць самокати, розміщені з порушенням правил благоустрою 12:20 В Україні пропонують законодавчо врегулювати діяльність рієлторів 11:40 Квотер-пайпи, джампбокс, піраміда: що планують відремонтувати у Скейт Парку в «Сопільче» 11:02 Судитимуть організатора схеми переправлення за кордон за 17 тисяч доларів 10:27 Експеримент у тролейбусі: чи поступляться місцем мамі з немовлям play_circle_filled 09:40 105 років виповнилося довгожительці з Тернополя
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up