В "Перемозі" безкоштовно допомагають бути юридично грамотними

Курси юридичної освіти відкрив в Тернополі Австрійський центр підтримки демократії. Спеціалісти із конституційного, цивільного, трудового права прочитають лекції та проконсультують усіх бажаючих. 

В "Перемозі" безкоштовно допомагають бути юридично грамотними

Лекції з права безкоштовно прочитають в прес-центрі Українського дому "Перемога".  Найближче заняття відбудеться у середу, 10 травня. Тут розкажуть про юридичні нюанси кредитування, іпотеки та цивільно-правових договорів.

 - Переважна більшість людей, які не знають своїх прав, мають приховану тривожність. – розповідає юрист Вадим Шеліга. -  Вони не знають, коли їх можуть звільнити, коли ні, не впевнені, які права прописані у їх договорах із банком чи сервісною службою. Часом громадян можуть роками дурити, користуючись незнанням простими українцями законів. Мета курсів — підвищити правосвідомість громадян, підвищити впевненість у своїх силах.

Загалом буде 12 лекцій. Курс лекцій дасть слухачам загальне уявлення про найважливіші норми українського законодавства та вміння застосовувати їх на практиці. Адвокати та викладачі права розкажуть про найбільш часті випадки порушення прав громадян та способи захисту від подібних зловживань. На заняттях демонструють навчальні фільми; лектори відпрацьовують різні ситуації із життя, в яких порушується закон і пояснюють, як поводитися в цих випадках.  Після кожної лекції відведено годину для відповідей на питання та роз’яснення незрозумілих моментів.

Учасникам надається можливість безкоштовного користування юридичною бібліотекою та гарячим телефоном довіри «Мій Адвокат». Крім того, після закінчення курсів їм дадуть документ про закінчення експрес-курсів із права.

 

 

 

 

Коментарі (0)

Ви не авторизовані

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook