З батьками без тернопільської реєстрації укладатимуть договори про оплату за освітні послуги

З батьками без тернопільської реєстрації укладатимуть договори про оплату за освітні послуги
  • Якщо ви без тернопільської реєстрації, то маєте платити за освітні послуги в садочках - переконані у міській раді. 
  • Бо в рік садочки місту обходяться в круглу суму. Тепер з батьками укладатимуть договори. 
  • Проект рішення про погодження примірної форми договору про надання освітніх послуг затвердили під час виконкому міської ради 27 червня.  

- В рік садочки для міста коштують 176 мільйонів гривень. Це виключно кошти з місцевого бюджету, - пояснює заступник міського голови Леонід Бицюра. - Коли уряд розказує про успіхи децентралізації, то вони показують тільки плюси цього. Про мінуси мовчать. Ті всі територіальні громади, з якими ми вели переговори, повинні розуміти, що кожен виконує свою функцію по своїх мешканцях. Ми зацікавлені в тому, щоб надавати послуги тернополянам. 

Якщо це не тернополяни, то вони мають оплачувати послуги або через бюджет, або через договори з фізичними особами.

- Правильніше було б через бюджет, але є багато фактів, коли села, громади від цього відмовляються, - продовжує пан Бицюра. - Тому на виконкомі ми прийняли рішення про форми договору з батьками. Ми заклали в нього поки що розрахунок по оплаті 2017-ого року.

Відео дня

Але оскільки постійно зростають ціни, тому розрахунки по оплаті переглядатимуть.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (6)
  • Ната Лия
    читалв,що у Польщі відкривають украінські класи,для дітей заробітчан,безкоштовно!!!!!То поляки мають можливість дати чужим дітям освіту ,а Украіна ділить дітей не своіх і чужих?
  • Юсі
    шановний автор так впевнено в заголовку написала "укладатимуть"))) з чого така впевненість? для укладання договору потрібні дві сторони. наразі бажання укладати має лише одна з них)) спитайте батьків!
    Женя reply Юсі
    та батьки то можуть і не укладати. Але тоді в дитсадік діти не ходитимуть



    І ще - вже почала укладати
    Юсі reply Женя
    а такий варіант: можуть і не укладати. і діти ходитимуть, і ще й еомпенсацію відсудять)) не розглядаєте взагалі?))))
  • Вільсон Максим
    красти треба менше грошей тоді хвататиме місту всього
  • Anonymous
    Ідіоти, мало того, що то грубе порушення конституційних прав громадян. Мало того, що їх ідіотські дії провокують на відповідні дії громади навколишніх сіл, мало того, що то просто безсовісно і дико. Ті ідіоти ще й ріжуть гіляку, на якій тримається дохла економіка міста. В місті гострий дефіцит робочої сили! Так, в місті нема кому працювати! Особливо в будівельній галузі, що чи не єдина в нас ще якось живе. Це чи не єдине, щр сьогодні в місті ще дає реальні податки і реальні доходи.  А тримається вона на заробітчанських грошах і тих самих незареєстрованих! Бо саме вони або доїзжають до міста і тут працюють, або знімають житло, яке масово їм здають ті самі заробітчани. От вижене той лисий придурок їх з міста, і що далі? Ідіоти, та хоч трохи аналізуйте і думайте, якщо совісті не маєте.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:00 Бійці 105 окремої бригади тероборони ЗСУ на передовій зустрічають Великдень 09:00 Редакція «20 хвилин» щиро вітає вас із Великим Днем Воскресіння Христового! 21:08 Забобони і заборони на Великдень: що радять робити для очищення і захисту від лихого 20:05 З російського полону додому повернувся Захисник з Тернопільщини Від читача 16:05 Поліція Києва та СБУ повідомили про підозру заступнику голови КМДА в організації схеми переправлення призовників через держкордон України 19:05 Як суди на Тернопільщині карають тих, хто відмовляється служити 18:17 В Україну повернули 277 звільнених з полону Захисників photo_camera 18:00 Тернопільська «Нива» поступилася «Маріуполь-Феніксу» 17:00 Тернопільські школярі передали великодні листівки та обереги для воїнів ЗСУ photo_camera 16:00 У Тернополі одружилися військові 15:00 Тернополянка втратила майже 400 тисяч гривень — шахрай представився працівником банку 14:02 У Тернополі освячують великодні кошики play_circle_filled photo_camera 13:00 Плащаницю зі святих місць Зарваниці привезли на передову play_circle_filled 12:00 9-річний хлопчик кілька разів викликав поліцію для розваги play_circle_filled 11:03 Втратив документи, коли поранили. Чи можуть переслати паспорт, який замовив в іншому місті?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up