15 випускників, які перемогли в конкурсі на кращий вишиваний костюм, отримають по 1000 грн

15 випускників, які перемогли в конкурсі на кращий вишиваний костюм, отримають по 1000 грн
  • Традиційний конкурс на кращий вишиваний український костюм провели і серед випускників 2018-ого року. 
  • В цьому році обрали 15 переможців, яких нагородять на випускному 23 червня. 

Проект рішення про нагородження переможців конкурсу на кращий вишиваний український костюм для розгляду виконкомом міської ради 20 червня озвучувала начальник управління освіти та науки Ольга Похиляк. 

- Йдеться про щорічний конкурс серед випускників, - каже пані Похиляк. - В цьому році 15 переможців у різних категоріях. Просимо виділиши кошти для них в сумі 1243 гривні, переможці отримають по тисячі гривень, бо ще вираховується податок. 

Міський голова запитав чому збільшили кількість переможців до 15, адже минулого року їх було 10. Пані Похиляк пояснила, що в цьому році було значно більше учасників.

- Складно було вибрати переможців, бо були учні, які представляли по три костюми в різних номінаціях, - каже Ольга Похиляк. - І всі дуже гарні, хочеться нікого не образити. Ми врахуємо побажання міського голови, але дуже багато залежить від самих учасників. Бо діти стараються, батьки, бабусі вишивають ті костюми. Дизайнерів наймають, вони витрачають значно більші кошти. І це наша традиція, діти в тих костюмах будуть на святі випускного. 

Переможців конкурсу привітають та нагородять на свято святі “Випускник-2018” 23 червня, яке проведуть на міському стадіоні. 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Сьогодні у Тернополі Сьогодні у Тернополі
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Тернополянка Іванна Дяченко виборола бронзу Чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное 21:02 Штрафи за парковку по 50 тисяч, та винагорода для свідків: що пропонують змінити 20:43 Аварія із потерпілими у Бучачі 20:00 За крісло директора філармонії борються чинний керівник і депутат Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 19:03 Обвинувачена у підпалі суперниці вже рік за ґратами: що нового у справі і з ким діти 18:01 Мешканців Тернопільщини закликали не перебувати на заправках під час тривоги 17:08 Бізнес, мільйонні статки і облавтодор. Що відомо про нових заступників начальника ОВА Тернопільщини 16:50 Забудовник у Бережанах заплатить понад 130 тисяч гривень до бюджету після рішення суду 16:10 Із подвір'я у Чорткові зник електровелочипед. Крадія затримали поліцейські, які їхали на виклик 15:45 Нагороди отримали рідні: на Тернопільщині посмертно відзначили 46 Героїв photo_camera 15:20 Батькам школярів у Тернополі потрібно оформити або продовжити картки для безоплатного харчування 14:45 Головка взяли під варту: апеляційна палата ВАКС підтвердила вирок на 9 років ексголові облради 14:35 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 8 липня) 13:54 У Тернопільській ОВА нові заступники начальника 13:30 Ігор Каразія знову став директором школи №24 у Тернополі 12:52 Три дні гасили пожежу на сміттєзвалищі в Підволочиську 12:25 На півтора місяця перекриють рух на Горбачевського через ремонт 11:53 На Тернопільщині судитимуть чоловіка, у якого знайшли арсенал зброї та вибухівки 11:20 Переплив Тису в зворотному напрямку: історія військового, який повернувся з СЗЧ у «Хартію»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up