Три дні тривали пошуки Тараса Коваля, котрий навчався в Івано-Франківському медичному університеті.
За інформацією "Чортків.City", хлопець був уродженцем села Білобожниця Чортківського раойну.
5 лютого, поліцейські виявили юнака у столиці без ознак життя та без слідів насильницької смерті. Тіло відправили для проведення експертизи.
Нагадаємо, раніше Івано-франківські поліцейські оголосили у розшук Коваля Тараса Руслановича, 1999 року народження, мешканця Івано-Франківська.
Вони повідомляли, що 3 лютого цього року юнак пішов з дому та місце перебування його було невідоме.
Правоохоронці також давали прикмети розшукуваного: зріст близько 180 см, середньої тілобудови, волосся світлого кольору. Був одягнений в балонову зимову куртку, темно-сині джинси та сіру шапку.
За даним фактом розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст.115 з позначкою «Самогубство» Кримінального кодексу України. Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини події, повідомляє сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.
Нагадаємо, таксиста, якого шукали у Тернополі, знайшли мертвим. Розшукуваний підпрацьовував водієм таксі в Тернополі. Чоловіка оголосили в розшук, вказавши автомобіль, на якому він їздив.
До батька прийшла сусідка і повідомила, що схоже авто бачила в райцентрі біля їхнього гаража
Батько перевірив гараж у Збаражі. Відкривши двері, всередині виявив і авто, і сина. Останній ознак життя не подавав.
На місце події виїжджала слідчо-оперативна група. Попередня причина смерті – отруєння чадним газом. Чоловік сидів у заведеному автомобілі.
Слідів насильницької смерті на тілі чоловіка експерт не виявив. Даний факт правоохоронці внесли в ЄРДР згідно статті 115 частина 1 з поміткою “самогубство”. У цій страві теж триває слідство.
Будьте уважнішими до своїх рідних і близьких. Як стверджують психологи, люди, які планують самогубство, нерідко подають попереджувальні сигнали.
Це можуть бути і безпосередні висловлювання на зразок «Уже надто пізно», «Я більше не можу», «Нема за що жити», «Я так втомився від життя», «Нікому немає до мене діла», «Виходу немає»,«Який сенс?». Також ще є фізичні, тілесні ознаки, жести, емоційні реакції або поведінкові прояви. Здебільшого такі сигнали є криком про допомогу, можуть залишитись не почутими, не розпізнаними вчасно.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 39 від 27 вересня 2023
Читати номер
Галя Кушнірчук
Ihor Tsymbala reply Галя Кушнірчук
Аня Рудик
гср reply Аня Рудик