"Бог вже все вирішив, хоча тобі лише 23..." Помер Володимир, який захворів на заробітках у Польщі

"Бог вже все вирішив, хоча тобі лише 23..." Помер Володимир, який захворів на заробітках у Польщі

Серце Володимира Литвина перестало битись 17 листопада. Понад два місяці хлопець був у комі. 

"Дуже шкода.. Бог вже все вирішив, хоча тобі лише 23... нехай земля буде пухом. Вічного життя тобі, у Царстві Небеснім та спокою твоїй, такій ще юній та молодій, душі", - пише у соцмережі знайома Володимира Оксана.

Фото Володимира та слова співчуття публікують однокласники та друзі Володимира, яких у нього було дуже багато.

- Володя був добрим, щирим та завжди усміхненим.. Спочивай з Богом та нехай земля буде тобі пухом, - пише однокласниця Галина. 

Володимир Литвин родом із села Кам'янка Теребовлянського району. Влітку хлопець поїхав на роботу до Польщі разом з нареченою, щоб заробити гроші на весілля, а через кілька днів після повернення - опинився в комі. 

На дороге лікування Володимира гроші збирали рідні й друзі, підтримували і зовсім незнайомі люди. Сім'я Володимира дякує усім, хто допомагав боротись за його життя. На жаль, врятувати хлопця не вдалось.

Похорон Володимира Литвина розпочнеться о 13.00, сьогодні 19 листопада. 

Редакція "20 хвилин" висловлює співчуття, рідним, друзям та усім, хто знав Володимира. Вічна йому пам'ять...

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (9)
  • Вера
    ОЙ сестри, сестри горе вам,  мої голубки

    молодії, у наймах коси побіліють у наймах сестри і вмрите. (Т.Г.Шевченко)
  • Roxani Choudo
    Вічна пам'ять!!!!🙏🙏🙏
  • Галина Захаріа
    Хай з богом спочиває.Вічна память
  • Оксана Крушельницька
    Вічна память .нехай земля буде пухом
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Відійшов у вічність лікар акушер-гінеколог з Бережан Юрій Чучман 21:00 До 450 грн у третій платіжці за газ: які будинки Тернополя перевірятимуть та що варто знати мешканцям 20:00 Смачне м’яско і ковбаска — у «М’ясні витребеньки»: від виробництва до вашого столу play_circle_filled photo_camera 19:00 Жителів Тернопільщини попередили про особливу небезпеку через загрозу атаки на найближчу ніч Від читача 11:35 Які небезпеки чатують онлайн та як убезпечити підлітків 18:00 Повірив у «грошову допомогу» в месенджері: житель Тернопільщини втратив майже 50 тисяч гривень 17:00 Незаконний кар’єр на Чортківщині: судитимуть директора підприємства за видобуток супіску на 52,9 мільйона 16:15 До 26 гривень може зрости вартість проїзду у Тернополі. Відбулись громадські обговорення 15:40 Вихідні у червні 2026: чи будуть в Україні додаткові неробочі дні 15:15 Укрзалізниця відновлює рух потяга «Київ —Рахів», що курсує через Тернопіль. Будуть й інші зміни 14:30 Весна на Тернопільщині завершиться похолоданням, вітрами та дощем 13:50 Життя, які обірвала війна: у Тернополі молились за спокій душ захисників photo_camera 13:12 На Коновальця восьмирічна дівчинка потрапила під колеса автівки 12:37 У Тернополі відбудеться благодійний концерт «Оркестри волі» 12:05 Розшукують водія електросамоката, який у Сопільче врізався в дитину на велосипеді та втік 11:30 Крадіжка в офісі: тернополянину загрожує до восьми років за викрадені 10 тисяч гривень 11:15 Таунхауси «ЕDEM Таун», продаж другої черги розпочато (новини компаній) 10:50 У школах Тернополя пролунав останній дзвоник play_circle_filled photo_camera 10:18 На майдані Перемоги встановлять меморіальну таблицю загиблому захиснику Валерію Дорохову 09:35 Завершується термін подачі заяв на призначення допомоги для ВПО
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up