26 та 27 вересня вхід у музеї Тернопільщини - безкоштовний

26 та 27 вересня вхід у музеї Тернопільщини - безкоштовний

Музеї Тернопільщини відкривають свої двері для жителів та гостей нашого краю. У ці вихідні, 26 та 27 вересня, їх відвідування буде безкоштовним.

З нагоди Всесвітнього дня туризму, який відзначають 27 вересня, відвідувачам пропонують: театралізовані екскурсії, колекції ляльок та вишиванок, експонати церковного та народного вжитку, сакрального мистецтва та зброї різних епох та періодів.

Адже музеї – це особлива атмосфера, нерозривний зв'язок з історією.
Тернопільщина щороку проводить святкові заходи з нагоди вище зазначеного свята, у яких завжди беруть участь і представники районів. Проте 2020 рік має свою особливість святкування – це карантинні заходи пов’язані із поширенням COVID-19. Тому результатом даної ситуації є заборона масових заходів. Не зважаючи на це,  в області планується проведення заходів для зацікавлення туристів.
 Відомо, що Тернопільська область має багату історико-культурну спадщину, що й зумовило наявність великої кількості музеїв.

Сьогодні в Тернопільській області функціонують 26 державних музеїв, 7 - обласного підпорядкування, а також 7 меморіальних музеїв. В області діють 140 громадських музеїв: 38 - історичних, 14 - краєзнавчих, 49 - етнографічних, 16 - меморіальних, 13 - літературних, 10 - мистецьких. 15 громадських музейних закладів мають звання «народний».

Нагадаємо, Всесвітній день туризму заснований Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристичної організації в 1979 році в іспанському місті Торремоліно. Указом Президента України від 21 вересня 1998 року було встановлено, що 27 вересня в Україні щороку відзначатиметься День туризму.
 Свято відзначають в більшості країн світу вже понад З0 років. У цей день проходять зібрання туристів, святкові заходи і фестивалі, присвячені туризму і туристичному бізнесу

Довідка

Перелік музеїв області з числа установ культури обласного підпорядкування, учасників акції до дня туризму (безкоштовний вхід)

1. Тернопільський обласний краєзнавчий музей

Площа Героїв Євромайдану, 3, м. Тернопіль

2. Тернопільський обласний художній музей

Вулиця Соломії Крушельницької, 1, м.Тернопіль

3. Музейний комплекс «Лемківське село»

Вулиця Шевченка, 59А, м. Монастириська Тернопільської області

4. Обласний літературно-меморіальний музей Юліуша Словацького

Вулиця Словацького, 16, Кременець, Тернопільська область,

5. Музей національно-визвольної боротьби Тернопільщини

Вулиця Медова, 5, м. Тернопіль

6. Обласний меморіальний музей-садиба Леся Курбаса

Село Старий Скалат Підволочиського району Тернопільська область

7. Обласний етнографічно-меморіальний музей у селі Велеснів Монастириського району Тернопільської області

8. Борщівський обласний комунальний краєзнавчий музей

Вулиця Шевченка, 9, м. Борщів Тернопільської областї

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:01 Літо і зіпсовані продукти: як уникнути отруєння та коли потрібно негайно звертатися до лікаря 21:02 Безкоштовне харчування у школах Тернополя: батьки вже можуть замовити картку через «е-Тернопіль» 20:00 Міська рада програла апеляцію: землю на Бандери мають повернути громаді 19:04 Зник дорогою до волонтерів, а за тиждень знайшли мертвим: загадкова смерть військового з Тернопільщини Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:04 У школі встановлюють відреставроване вікно, через яке наробили галасу в Тернополі 17:32 Поки двоє билися, третій забрав телефон: у Тернополі чоловік привласнив чужий гаджет 17:02 Грози та дощі: на Тернопільщині — штормове попередження 16:29 Військовий зник безвісти: куди йти і що робити рідним та що може допомогти в пошуках 16:03 Тернополян запрошують стати донорами: на Театральному майдані працюватиме пункт здачі крові 15:32 47 тисяч гривень і 2 тисячі доларів за інвалідність: у Тернополі викрили голову команди та трьох лікарок 14:57 У Тернополі ремонтують дороги і тротуари: де тривають роботи та які вулиці перекрили 14:22 Школа на Збаражчині працюватиме, але з умовою. Про що домовились батьки і влада 13:40 На Кременеччині загорілася солома: вогнь міг перекинутися на 190 гектарів ріпаку 13:10 У Тернополі 12-річному школяру запропонували 20 тисяч за підпал авто ТЦК: хлопець звернувся до поліції 12:40 Вони рятували інших ціною власного життя: в Україні вшановують загиблих медиків 12:07 100 безкоштовних годин паркування щомісяця: як ветеранам оформити пільгу в «е-Тернополі» 12:01 Відпочинок біля басейну чи водойми у Тернополі та області: огляд локацій, ціни та фото (партнерський проєкт) 11:37 Дзвінок у Telegram обійшовся у 130 тисяч гривень: шахраї ошукали жительку Тернопільщини 11:03 Найтепліші обійми дому: з російського полону повертається захисник Олександр Ремпа
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up